سوال کاربر

آیا زن خیانتکار را باید بخشید و آیا خدا زن خیانتکار را میبخشد

تاریخ ثبت : 1401/03/29
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا زن خیانتکار را باید بخشید و خدا میبخشد :

خداوند همواره برای بندگان گناهکار خود راهی به نام توبه را پیش روی آنان قرار داده است. بنابراین، زن خیانتکار اگر در درگاه الهی توبه کرده و از عمل خود ابراز پشیمانی کند، بخشیده خواهد شد. مردی که همسرش به او خیانت کرده نیز می تواند با شرایطی خاص او را ببخشد. مهم است که در این راه، زن حس اعتماد و امنیت از بین رفته را به شوهر خود بازگرداند.

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ مریم


هر آدمی ممکنه اشتباه کنه زن خیانتکار رو باید بخشید اگه دیگه پشیمون شده و دیگه خیانت نمیکنه

البته خدا مهربونه و بدونه بنده هاش ی اشتباهی کردن میبخشه

اگه زن خیانت کنه شاید شوهرش مشکلی داشته بالاخره بدون دلیل که اینکار نکرده 

تاریخ ثبت : 1401/03/31

پاسخ مبینا

سمیرا

کسی که متاهل باشه و خیانت کنه توی قران نوشته طلاق بدید بهتره.

تاریخ ثبت : 1402/01/18

پاسخ ماهک


من نمیدونم که کار درست چیه و این تصمیمی هست که تو باید بگیری بهتر بع نظرم مردم توجه نکنی 

ببینن علت اینکه اینکارو کرده چیه؟؟ ببین تو آدمی هستی که بتونی ببخشیش و به روش نیاری ؟؟ تو میتونی این اتفاق و ندیده بگیری و باهاش زندگی کنی ؟؟ اون آدم میتونه تعهد بده که این اتفاق نیفته ؟؟ اون آدم از اتفاقی که افتاده پشیمونه؟؟؟ اصلا تورو دوست داره ؟؟؟ اصلا می خواد کنار تو بازم باشه؟؟

اینا یه بحث از سوالایی که خودت با توجه به طرز فکر خودت باید بهش جواب بدی و لطفا لطفا لطفا خودت بهش فکر کن ، این اتفاق تو زندگی تو افتاده پس خیلی به نظر آدما توجه نکن ، اونو جای تو نیستن و مثل تو زندگی نکردن و از دور قضاوت می‌کنن 

این تویی که باید انتخاب کنی میخوای ادامه بدی یا نه.

تاریخ ثبت : 1402/05/27

پاسخ هانیه


مسئلهٔ خیانت و بخشش یک موضوع پیچیده و وابسته به مقتضیات فرهنگی، اخلاقی، دینی و شخصی است. در زندگی، خیانت می‌تواند به شکل‌ها و مقادیر مختلفی رخ دهد، از خیانت در روابط عاطفی تا خیانت در موارد مالی یا اجتماعی. در مورد زن خیانتکار هم می‌توان به چند نکته توجه کرد
 خیانت ممکن است به دلایل مختلفی از جمله مشکلات در رابطه، نیاز به تجربهٔ جدید، عدم رضایت از رابطه فعلی و... رخ دهد. درک دلایل و شرایطی که منجر به خیانت شده‌اند، می‌تواند کمک کند تا بهتر بفهمید چرا این اتفاق اف تصمیم برای بخشش به شدت به شخصیت و ارزش‌های شخصی شما و شریک زندگی‌تان بستگی دارد. بخشش ممکن است به عنوان یک راه‌حل برای ترمیم رابطه و ادامه زندگی مشترک در نظر گرفته شود. اما بخشش همچنین می‌تواند یک فرآیند طولانی و پیچیده باشد و ممکن است همراه با احساسات مختلفی از جمله خشم، ترس و عدم اطمینان همراه باشد.

 

تاریخ ثبت : 1402/05/30
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا زن خیانتکار را باید بخشید آیا خدا زن خیانتکار را میبخشد

مشاهده کلینیک زیبایی