سوال کاربر

چه چیزی باعث ثابت ماندن وزن میشود

تاریخ ثبت : 1401/03/29
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چه چیزی باعث ثابت ماندن وزن میشود :

ثابت ماندن وزن برای کسانی که مایل به افزایش یا کاهش وزن خود نباشند، معمولا کنترل شده است. این افراد با تحرک و تغذیه ایده آلی که دارند، همواره در ثابت ماندن وزن خود تاثیرگذارند. مصرف به اندازه کالری و پرهیز از کم خوری یا پرخوری راز اصلی ثابت ماندن وزن است. 
گفتنی است که ثابت ماندن وزن برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند، می تواند به دلیل تغذیه بیش از حد و عدم داشتن تحرک باشد. همچنین اشخاص لاغر برای شکستن وزن ثابت و افزایش وزن خود، نیاز به اعمال تغییرات اساسی در نحوه تغذیه خود هستند.
 

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ N.i


پیش گرفتن یک روال عادی و متداول در زندگی، دلیل اصلی ثابت ماندن وزن است. اگر می خواهید که وزن ثابت خود را شکسته و آن را کاهش یا افزایش دهید، سعی کنید که تحرک و رژیم غذایی مناسب داشته باشید.  

تاریخ ثبت : 1401/10/29

پاسخ م.رستگار


باید میزان کالری که میسوزونی با مقدار انرژی که دریافت می‌کنی تقریبا برابر باشه ، یعنی روی تغذیه ،ورزش ، خواب و یا حتی بیماری که دارید کنترل داشته باشید اینجوری میشه مانع از افزایش یا کاهش وزن چشم گیر شد . 

تاریخ ثبت : 1401/11/25

پاسخ mitra


اگه در حال کم کردن وزن هستین خیلی باید حواستون باشه به رژیم غذاییتون. توصیه ای که دارم اینه که غذاهای مصرفیتون رو یه جا یادداشت کنین تا بدونین که دقیقا چی می خورین و چی نمی خورین. روی وعده های غذاییتون نظارت داشته باشین تا کالری بیش از اندازه مصرف نکنین. 

تاریخ ثبت : 1401/11/29

پاسخ مبینا

سمیرا

زمانی استپ وزنی ایجاد میشه که یکماه بعد وزن کشی همچنان وزن تون ثابته.وهیچ تغیری نمیکنه.گاهی ممکن استپ وزن کاذب اتفاق بیفته و گاهی استپ وزن واقعی داشته باشید.سعی کنید استرس خودتون رو کنترل کنید چون یکی از دلایل استپ وزنی همین استرس هست.پروتئین هارو حذف نکنید.فعالیت هاتون رو زیاد کنید.فیبر بیشتری استفاده کنید.حداقل 8ساعت در شبانه روز بخوابید.

تاریخ ثبت : 1402/01/16
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چه چیزی باعث ثابت ماندن وزن میشود

مشاهده کلینیک زیبایی