سوال کاربر

آیا دوست دختر داشتن خوبه یا بد است

تاریخ ثبت : 1401/03/28
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا دوست دختر داشتن خوبه یا بد است :

داشتن دوست دختر با این هدف که زمینه آشنایی با او برای ازدواج فراهم شود، خوب و منطقی است. در داشتن دوست دختر بهتر است چهارچوب خاصی برای اخلاق و نزدیکی تعریف شود تا انتهای این رابطه منجر به پشیمانی و افسردگی نشود. چه بسا بسیاری از ارتباطات دختر و پسر با گذر زمان مشوش شده و اقدام به جدایی را سخت می کند.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ مائده


بستگی داره که این رابطه ی عاطفی تو چه سنی اتفاق بیوفته؟ اگه تو دوره ی نوجوونی باشه که خب ضرر داره چونکه نوجوون نمی تونه روی احساساتش کنترلی داشته باشه و ممکنه که آسیب ببینه. اما خب اگه تو یه سنی باشه که دو طرف بالغ و عاقل باشن داشتن یه رابطه ی عاطفی می تونه حتی مفید هم باشه و باعث افزایش شناخت نسبت به جنس مخالف بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/09

پاسخ سمیرا

سمیرا

دوست دختر داشتن یا دوست پسر داشتن اگه خانواده بدونن و منطقی باشه خیلی هم خوبه و میتونه به سلامت جسمی و روحی کمک زیادی کنه

تاریخ ثبت : 1401/12/22

پاسخ مبینا

سمیرا

آدم به جای اینکه دوست دختر بگیره بشینه یه چندتا کتاب درست حسابی بخونه و وقت و انرژیشو درست استفاده کنه خیلی بهتره به نظر من .

تاریخ ثبت : 1401/12/29

پاسخ mitra


بستگی داره هدف شما از داشتن دوست دختر چی باشه؟!اگه هدف سرگرمی و پرکردن اوقات فراغته که به قول دوستمون چند تا کتاب خونده بشه خیلی بهتره ولی خب اگه هدف ازدواج هستش خوبه چون زمینه آشنایی و شناخت فراهم میشه. 

تاریخ ثبت : 1402/01/03

پاسخ م.رستگار


داشتن دوس پسر یا دوست دختر بد نیست 

حتی اگه نیتتون ازدواجم نباشه میتونه تا وقتی که آدم مناسبی پیدا کنید شریک احساسات هم باشین 

اما از قبل تعیین کنید که هدفتون از رابطه چیه ، و کلا مطمئن باشی میتونی همون قدر که دوست داری شریک احساساتت باشه توام مراقب احساسش باشی این میشه رابطه عاطفی .

تاریخ ثبت : 1402/01/26

پاسخ Mary


داشتن دوست دختر بد نیست 

اما بستگی داره هدفت از رابطه چی باشه ، اگه فقط برای سرگرمیه این کارو نکن 

برای سرگرمی شدن خیلی کارا هست که میتونی انجام بدی ، میتونی بری باشگاه میتونی با دوستات بری بیرون میتونی بری ps باز کنی ….. اما درست نیست که با احساس کسی بازی کنی ، شاید اون مثل تو نباشه اون به چشم سرگرمی بهش نگاه نکنه و اینکه آدمی که انتخاب میکنی خیلی تو انتخابش دقت کن ، که اون آدم یکی شبیه خودت باشه و حس خوبی ازش بگیری:))))

تاریخ ثبت : 1402/03/07

پاسخ ری


این برکیگزده به شخصست خودتون هیچکس نمیتونه تعیین کنه داشتن دوز دختر یا دوست پسر خوبه یا بده

تاریخ ثبت : 1402/04/29

پاسخ هانیه


این یه نظر شخصیه و برمیگرده به خودتون ، و هر کس نظری داره و دیدش فرق داده با بقیه ، و بیشتر به هدفی هم که دارید بستگی داره ، برای سرگرمی اگر میخوایو  شدن خیلی کارا هست که میتونی انجام بدی ، میتونی بری باشگاه میتونی با دوستات بری بیرون  کافه بری و هر کاری که سرگرم کنندس اما درست نیست که با احساس کسی بازی کنی

تاریخ ثبت : 1402/05/22

پاسخ ماهک


اینکه این سوال داری می پرسی ، یعنی هنوز با خودت به یه نتیجه نرسیدیم که چی می خوای 

اگه واقعا از کسی خوشت میاد،  و حس خوبی ازش میگیری و دلت میخواد بیشتر بشناسیش دوستی خیلی خوبه 

اما اگه میخوای مثل خیلی از ادم چیپ  فقط بری دنبال  رابطه جنسی هیچ هدفی ازش نداری و برات مهم نیست طرف مقابلت کیه؛ به نظرم اصلا اینکارو نکن زندگی خودت بقیه رو به فنا نده 

ولی در کل اوکیه ، به حرفایی که تو خیلی از خانواده ها هستن توجه نکن ، کاریو انجام بده که بعد تو ازش پشیمون نشی . 

تاریخ ثبت : 1402/05/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا دوست دختر داشتن خوبه آیا دوست دختر داشتن بد است

مشاهده کلینیک زیبایی