سوال کاربر

دارو برای بزرگ شدن سینه و چه دارویی باعث میشود؟

تاریخ ثبت : 1401/03/28
پاسخ سایت

پاسخ سایت


دارو برای بزرگ شدن سینه :

امروزه قرص های حجم دهنده سینه متنوعی در دسترس هستند. برای بزرگ شدن سینه می توان از این قرص ها خریداری و مصرف کرد. البته توصیه می شود که قبل از مصرف این قرص ها بررسی های لازم را انجام داد و با پزشک خود مشورت کرد. به جز این داروها، می توان از داروهای طبیعی خانگی و گیاهی نیز برای بزرگ کردن سینه استفاده کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ مائده


یه سری داروی گیاهی فقط وجود داره که می تونه در دراز مدت باعث خوش فرم شدن سینه هاتون بشه. مثلا روغن جوونه ی گندم سرشار از ویتامین ای هستش که اگه سینه هاتون رو با این روغن ماساژ بدین به مرور افتادگی سینه ها برطرف میشه. به صورت کلی بخوام بهتون بگم این روش ها خوبه اما خیلی طول می کشه تا نتیجه بده به همین خاطر اگه می خواین سریع نتیجه بگیرین بهتره سراغ همون روش های تزریق ژل و پروتز باشین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/09

پاسخ مبینا

سمیرا

قرص سیپروترون کامپاند برای بزرگ شدن سینه ها کاربرد داره اما هیچ قرصی رو بدون تجویز پزشک مصرف نکنید .این قرص چون هورمون استروژن زیاد داره باعث بزرگ تر شدن سینه ها میشه

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ Mary


دارو رو نمیدونم،  چون به نظرم شاید زودتر به نتیجه برسی اما  خوردن داروی شیمیایی عوارض خاص خودشو داره  مخصوصا این جور دارو ها که معمولا هورمونی ام هستن  به نظرم برای بزرگ شدن سینه هات ورزش کن که خوش فرم بزرگ بشه و زیر دوش اب گرم سینه هاتو ماساژ بده این دوتا کنار هم خیلی سینه هاتو بزرگ و خوش فرم تر میکنه.  

تاریخ ثبت : 1402/03/07

پاسخ هانیه


قرص سیپروترون کامپاند برای بزرگ شدن خوبه من اطرافیان خودم دیدم که نتیجه گرفتن این جور دارو ها که معمولا هورمونی ام هستن  به نظرم برای بزرگ شدن سینه هات ورزش کن که خوش فرم بزرگ بشه و زیر دوش اب گرم سینه هاتو ماساژ بده این دوتا کنار هم خیلی سینه هاتو بزرگ و خوش فرم تر میکنه.  

تاریخ ثبت : 1402/05/24

پاسخ ماهک


به نظرم اصلا سمت دارو نرو چون عوارض داره بهتر که بری ورزش کنی و تغذیتو اصلا ح کنی 

و در آخر اگه ژنتیکت اینجوریه که سینه هات کوچیک می‌مونه بهتر جراحی کنی ، خیلی خوش فرم میشه اصلا حالت افتاده و زشتی ام نداره.  

تاریخ ثبت : 1402/05/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


دارو برای بزرگ شدن سینه دارویی برای بزرگ شدن سینه قرص برای بزرگ شدن سینه

مشاهده کلینیک زیبایی