سوال کاربر

آیا رنگ موی ماکادامیا آمونیاک دارد و حاوی آمونیاک است؟

تاریخ ثبت : 1401/03/28
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا رنگ موی ماکادامیا آمونیاک دارد :

وجود درصد بالای آمونیاک در رنگ مو عوارضی همچون خارش، حساسیت، خشکی و وزی مو را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل یکی از عامل های تعیین مرغوبیت رنگ مو، درصد پایین آمونیاک محسوب می شود. تولیدکنندگان رنگ موی ماکادامیا همواره تلاش داشتند که این محصول را با کمترین میزان آمونیاک تولید و به بازار ارائه کنند.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ N.i


یکی از مواردی که رنگ موی ماکادامیا به تبلیغ در مورد آن می پردازد، عدم وجود آمونیاک در ترکیبات آن است. با توجه به اینکه آمونیاک خطرات و آسیب های جدی به مو می رساند، ضروری است که از رنگ موهای بدون آمونیاک استفاده شود.

تاریخ ثبت : 1401/04/03

پاسخ مبینا

سمیرا

توی تبلیغات اش که میگن بدون آمونیاک هست حالا من خودم استفاده نکردم هنوز نمیدونم

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ Mary


همه رنگا با درصد های مختلفی امونیاک دارن ، اما این برند تو تبلیغاتش میگه کاملا بدون امونیاک…. قطعا نمیشه با مصرف کردن متوجهش شد ، باید اون رنگ مو ازمایش بشه که مواد داخلش تشخیص داده بشه .

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ هانیه


سلام تموم رنگ ها به صورت خیلی کم بله امونیاک دارن اما این مارک ادعا کرده تونسته رنگ بدون امونیاک تولید کنه که تا حدودی هم موفق شده اما به این معنا نیست که کامل امونیاک و از،بین برده و فقط به این معناعه که تونسته مقدار امونیاک و کمتر کنه که این خیلی عالیه ، رنگ بدون امونیاک بیشتر برای کسایی که کراتین کردن مصرف داره و اکثر خانم ها هنوز متوجه نیستند که رنگ مو میتونه چقدر اسیب برسونه به موهاشون.

تاریخ ثبت : 1402/05/12
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی ماکادامیا آمونیاک دارد

مشاهده کلینیک زیبایی