سوال کاربر

آیا واقعا شوهر کم است؟ و جدی جدی شوهرکردن کار سختی شده و پیدا نمیشه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/28
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا واقعا شوهر کم است؟

در واقع و بر اساس آمار رسمی باید گفت که کشور ما تعداد پسران زیادی نسبت به دختران دارد. بنابراین نمی توان ادعا داشت که شوهر کم است. ازدواج دختران در حقیقت بر اساس انتخاب آنان شکل می گیرد و مجرد ماندن آنان به معنای کمبود شوهر نیست.

اما متاسفانه با توجه به مشکلاتی که در حاضر در جامعه وجود دارد، کمی ازدواج کردن سخت تر شده است و مردها ممکن است کمتر بتوانند برای ازدواج نسبت به قبل اقدام کنند.

شما میتوانید اگر شخص مورد نظرتان مناسب باشد، به صورت معقول و منطقی کمی توقعات خود را پایین بیاورید تا بتوانید فشار مالی ازدواج را پایین بیاورید، مثلا به جای خرید طلا میتوانید نقره انتخاب کنید، هزینه های ازدواج بزرگ را میتوانید به دعوت دو خانواده کاهش دهید، و هر دو با هم کار کنید تا بتوانید زندگی خود را شروع کنید. البته این موارد ممکن است برای بعضی غیر قابل تحمل و برای بعضی عادی باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ ری


اماری که تو کشور ما وجود داره نشون میده جامعه اماری مردا بیشتر از خانم ها هست اما خب  به این معنا نیست که شوهر گیر نمیاد . خانم ها حق انتخاب دارند و اگر خانمی ازدواج نکرده بخاطر این نیست که شوهر کم شده  . و باید گفت که با این شرایط سخت یخورده ازدواج کردن هم برای خانم ها و اقایون دشوار شده.

تاریخ ثبت : 1401/12/03

پاسخ سمیرا

سمیرا

آره الان واقعا شوهر کم شده و رقابت بین دخترا خیلی زیاد شده

متاسفانه سن دخترا رفته بالا واقعا کسی پول نداره ازدواج کنه

تاریخ ثبت : 1402/01/01

پاسخ م.رستگار


طبق آمار نمیدونم نسبت دختر به پسر چند به چنده اما میدونم تو جامعه الان هیچ پسری رقبت به ازدواج نداره، مخصوصا بخاطر اوضاع اقتصادی جامعه و از اون طرف همه دخترا خودشون تمایل بیشتری به داشتن استقلال دارن و این خودش توقع دختر از پسر رو بالاتر میبره . 

خلاصه که واقعا شوهر کمه:))

تاریخ ثبت : 1402/01/31
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا واقعا شوهر کم است؟

مشاهده کلینیک زیبایی