سوال کاربر

آیا رنگ موی گیاهی وجود دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا رنگ موی گیاهی وجود دارد :

امروزه با پیشرفتی که در طب سنتی وجود داشته است، می توان به بسیاری از رنگ موهای گیاهی دسترسی داشت. با این حال، لازم است که هر رنگ موی گیاهی را از مراکز و منابع معتبر تهیه کرد تا کیفیت و مرغوبیت لازم را دارا باشند. رنگ موهای گیاهی اصل معمولاً در طیف های رنگی محدودی تولید می شوند. استفاده از رنگ موهای گیاهی موجب می شود تا سلامتی موها همواره حفظ شود.

همچنین میتوانید در سایت بانوان زیبا چندین مدل روش رنگ کردن مو با مواد گیاهی طبیعی در خانه را ببینید. روی رنگ کردن مو در خانه با مواد گیاهی در خانه کلیک کنید، دقت داشته باشید از رنگ کردن مو در خانه با مواد طبیعی نباید به اندازه رنگ مو انتظار داشت، موجب رنگ گرفتن مو می شود اما کمتر است و نیاز به چندین بار استفاده دارد و ماندگاری آن ها هم معمولا کمتر می باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ شیدا


بله در حال حاظر کمپانی های مختلفی هستن که رنگ موی گیاهی تولید و عرضه می کنن. این رنگ موها مواد شیمیایی مثل آمونیاک داخل ترکیبشون ندارن و برای کسایی که آلرژی و یا مشکل تنفس دارن مناسب هستن. یکی از معروف ترین رنگ موهای گیاهی اسمش ویتامول هستش. رنگ موی گیاهی ویتامول واسه شرکت ویتاموله که یه شرکت ایرانی هم هست. این شرکت تو تهیه ی این رنگ از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه با پایه ی طبیعی و گیاهی استفاده کرده. یکی دیگه از رنگ موهای گیاهی معروف رنگ موی گیاهی فنتسی هستش که یه رنگ موی ایتالیاییه. این رنگ مو هم فوق العده با کیفیته. داخل ترکیب این رنگ مواز عصاره روغن آرگان استفاده شده که موها رو به شدت نرم و لطیف می کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/05

پاسخ مائده


بله شما خیلی راحت می تونین با خوراکی ها و موادی که در اختیار دارین واسه خودتون یه رنگ موی طبیعی و کاملا بی ضرر درست کنین. مثلا یکی از موادی میشه باهاش رنگ موی گیاهی درست کرد زردچوبه هستش. واسه تهیه ی این رنگ مو کافیه به اندازه ی دو فنجون آب رو داخل یه ظرف بریزین و بجوشونیدش. وقتی که آب به نقطه ی جوش رسید 3 قاشق غذاخوری زردچوبه بریزین داخلش و حل کنین. ترکیب آب و زردچوبه رو از روی حرارت بردارین و بذارین یه کناری تا خنک بشه. بعد که خنک شد این ترکیب رو بریزین وی موهاتون و اجازه بدین که حداقل نیم ساعت روی مو بمونه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/16

پاسخ مبینا

سمیرا

رنگ موهای تو بازار هم گیاهی هست .فک کنم بهش میگن بدون آمونیاک . ولی من خودم اونا رو استفاده نکردم تا حالا بیشتر میگن برای دوران بارداری استفاده میشه که من حتی بدون آمونیاک ام در دوران بارداری جایز نمیدونم 

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ مبینا

سمیرا

بله رنگ موهای گیاهی خیلی زیادی تو بازار هست با تنوع زیاد اگه دوست دارید از محصولات شیمیایی استفاده نکنید میتونید از همین رنگ موهای گیاهی برای رنگ زدن به موهاتون استفاده کنید

تاریخ ثبت : 1402/01/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی گیاهی وجود دارد

مشاهده کلینیک زیبایی