سوال کاربر

تزریق بوتاکس به صورت بهتر است یا تزریق چربی بهتره و کدام تاثیر بیشتری و بهتری داره و از کدام روش استفاده کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


تزریق بوتاکس به صورت بهتر است یا تزریق چربی بهتره :

بوتاکس و چربی با اینکه هر دو برای رفع چین و چروک پوست به کار می روند، اما می توانند کاربردهای متفاوتی داشته باشند. با تزریق چربی می توان شاهد حجم دهی نیز بود؛ درصورتیکه بوتاکس موجب حجم دهی نمی شود. ماندگاری چربی بیش از بوتاکس است. گفتنی است که نتیجه تزریق بوتاکس را می توان در طی چند ساعت و چند روز مشاهده کرد؛ اما مشاهده اولین نتایج تزریق چربی نیاز به زمان بیشتری دارد.

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ مائده


بوتاکس و تزریق چربی هر دوتاشون روش هایی واسه جوونسازی صورت هستن. خیلیا معتقدن که تزریق چربی بهتر از بوتاکسه چونکه چهره رو طبیعی تر جلوه میده اما خب باید بگم اینطور نیست. هر دو روش اگه توسط یه دکتر پوست حرفه ای انجام بشه نتیجه ی عالی رو براتون به ارمغان میره اما با این حال اگه بخوایم این دو روش رو باهم دیگه مقایسه و بررسی کنیم و بگیم کدوم روش بهتره باید بگم که هر کدومشون کاربرد خاصی رو دارن. به طور مثال واسه از بین بردن خطوط اخم و خنده بوتاکس بهتره اما واسه پر کردن صورت تزریق چربی گزینه ی ایده آل تری به حساب میاد. اگه تردید دارین که از کدوم روش بهتره که استفاده کنین پیشنهاد من اینه که با دکترتون مشورت کنین. دکتر با بررسی چهره ی شما می تونه تشخیص بده که کدوم روش واسه شما مناسب تره. 

تاریخ ثبت : 1401/04/15

پاسخ مبینا

سمیرا

بوتاکس بیشتر واسه از بین بردن چین و چروک اطراف چشم .برای خط های پیشانی. رفع خط اخم .رفع خط خنده .درمان لبخند لثه ای.درمان عرق.درمان میگرن.کاربرد داره و تزریق چربی بیشتر برای چین و چروک روی پوست .رفع خط لبخند . رفع خط اخم.رفع خطوط اطراف چشم.رفع خطوط پیشانی .رفع جای جوش و صدمات پوستی .فرم دهی و حجم دهی برای گونه گذاری .حجم دهی به لبها.زاویه سازی فک.حجم دهی سینه.فرم دهی چانه.بازسازی سینه.حجم دهی باسن.فرم دهی به ران ها.رفع شل بودن و پیری پوست .کاربرد داره. بوتاکس هزینه اش کمتره .به برش و جراحی نیازی نیس.امکان زخم و اسکار بعد بوتاکس کمه.تزریق چربی ماندگاریش بالاس.واسه تمام نقاط بدن و صورت میشه استفاده کرد.

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ ری


برای زیبایی چهره خانم ها دنبال روش هایی هستند که بدونه عارضه باشه و هزینه بالایی نداشته باشه و در این حال ماندگاری هم داشته باشه. برای اینکه شما روش درست متناسب با خواسته ای که دارید و پیدا کنید بهتره پیش یه متخصص خوب برید . تزریق چربی بیشتر برای زیر چشم استفاده می شه که از تیرگی و چین چروک جلوگیری میکه و بوتاکس برای خط ابرو خط خنده بشتر کاربرد داره.

تاریخ ثبت : 1402/04/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


تزریق بوتاکس یا چربی تزریق بوتاکس بهتر است یا چربی تزریق بوتاکس بهتره یا چربی تزریق چربی به صورت بهتره یا بوتاکس تزریق بوتاکس به صورت بهتر است یا تزریق چربی

مشاهده کلینیک زیبایی