سوال کاربر

عمل جراحی زیبایی بینی در تابستان بهتر است یا زمستان و برای عمل کردن بهتره تابستون عمل کنیم یا زمستون

تاریخ ثبت : 1401/03/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


عمل جراحی زیبایی بینی در تابستان بهتر است یا زمستان :

توصیه و پیشنهاد ما این است که عمل بینی را در زمستان انجام داد. در طول تابستان به دلیل گرمای هوا و احتمال بالای برخورد با نور آفتاب، فرایند نقاهت عمل بینی طولانی خواهد شد. البته انجام عمل بینی در تابستان ممنوعیتی ندارد، اما زمستان زمان مناسب تری است.

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ ملیکا


بهترین فصل واسه عمل بینی فصل پاییزه. پوست بعد از عمل بینی حساس تر میشه. تو فصل تابستون هم که هوا گرمه و افراد زیر اشعه ی خورشید قرار دارن و این باعث بروز یه سری مشکلات مثل جوش زدن میشه. علاوه بر این از اونجایی که نور آفتاب واقعا اذیت کنندس باید طبیعتا از عینک استفاده کرد اما کسایی که عمل کردن امکان استفاده از عینک رو ندارن. چونکه عینک به استخوون بینی فشاروارد می کنه و باعث دفرمه شدنش میشه. تو فصل زمستون هم افراد ممکنه که به خوبی مراقبت نکنن و سرما بخورن. سرما خوردگی هم با خودش عطسه و سرفه میاره. عطسه کردن های شدید باعث پاره شدن بخیه های بینی میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ ری


اگه قصد عمل بینی رو دارید و دنبال فصل عمل میگردید باید بهتون بگم بهترین موقع زمانی هست که نه خیلی سرد باشه نه خیلی گرم مثل پاییز و بهار بهترین فصل هست چون توی تابستون خیلی هوا گرمه و موجب گرمازدگی ممکنه  بشید و اذیت کننده بوده باشه براتون ولی باز تابستون خیلی بهتر از زمستونه چون زمستون بخاطر هوای سرد ممکن هست سرما بخورید و باعث عطسه و ابریزش بینی بشید سر همین فصلی که اصلا توصیه نمیشه زمستون هست.

تاریخ ثبت : 1401/12/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


عمل بینی در تابستان بهتر است یا زمستان عمل بینی در تابستان عمل بینی در زمستان جراحی بینی در زمستان مضرات عمل بینی در زمستان عمل بینی در فصل زمستان عوارض عمل بینی در زمستان عمل جراحی بینی در زمستان عمل بینی زمستان

مشاهده کلینیک زیبایی