سوال کاربر

آیا شوهرم خیانت میکند و از کجا بدونم و چطوری تشخیص بدم که شوهرم خیانت میکنه یا نه

تاریخ ثبت : 1401/03/27
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا شوهرم خیانت میکند :

گاهی برخی از مردان به دلیل حس تنوع طلبی، از محدود شدن رابطه خود به یک زن ناراضی هستند. این مردان ممکن است تن به خیانت داده و مایل به تجربه ارتباطات جنسی دیگر باشند. البته زنان با مدیریت بستر اخلاقی و رفتاری خود می توانند از خیانت شوهران خود پیشگیری کنند. به طور کلی، خیانت شوهر به عوامل متعددی بستگی دارد و گاهی دلیل آن عدم توانایی ایجاد رابطه درست بین زن و مرد است.

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ مائده


متاسفانه این روزا خیانت خیلی زیادتر از قبل شده. خیانت یه سری نشونه هایی داره که بد نیست بدونین. یکی از این نشونه ها توجه بیش از حد به ظاهر و قیافس. مثلا تا دیروز شوهرتون به زور موهاشو شونه میزد اما الان کلی به خودش رسیدگی می کنه و انواع عطرو ادکلن ها رو به خودش میزنه. یکی دیگه از نشونه های خیانت بی توجهی هستش. به طور مثال تا دیروز شوهرتون مینشست کنار شما و باهم دیگه سریال مورد علاقه رو میدیدید یا اینکه خیلی بیرون می رفتید اما الان به طرز عجیبی هیچ اهمیتی به شما نمیده و میره تو اتاق و درو می بنده و کاملا نسبت به شما بی تفاوت شده. 

تاریخ ثبت : 1401/04/12

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه جهان هستی رو مثل دایره های تو در تو در نظر بگیریم.مثلا یک دایره دایره ی دروغ هست.یک دایره دایره ی صداقت.یک دایره دایره ی خیانت و…دیدید کسایی که میان به فرض میگن همه آدمها دروغگو شدن خب راست میگه چون خودش در دایره ی دروغ هست و در جهان اون همه ی افرادی که سر راهش قرار میگیرن صفت دروغگویی رو دارن تا زمانیکه صفت دروغگویی رو ترک نکنه از دایره ی جهان افراد دروغگو بیرون نمیاد.شاید بگه من نهایت یه دروغ مصلحتی میگم اما اون دیگه راه میره دروغ میگه.جهان کائنات میگه دروغ دروغه فرقی نداره چه روزی هزارتا چه یک دونه مصلحتی.و نکته ی دیگه اینکه انسان نهایت فرشته و نهایت حیوان هست یعنی میتونه همه ی صفت ها از بهترین تا بدترین صفت ها رو در خودش داشته باشه تا زمانیکه صفتی رو درخودتون قبول نکنید تمام افرادی رو به زندگیتون جذب میکنیدکه اون صفت هارو داشته باشن 

تاریخ ثبت : 1402/01/18

پاسخ مبینا

سمیرا

حالا با این پیش زمینه ای که گفتم شما اگه خودتون در دایره ی خیانت هستید هیچ فرقی نمیکنه در حد چندتا حرف معمولی باشید یا اینکه بیشتر جهان کائنات میگه خیانت خیانته هیچ فرقی نداره چقدر باشه.و یا اینکه شما حتی در حد یه کلمه هم خیانت نکردید اما چون صفت خیانت رو در خودتون قبول ندارید و میگید من هیچوقت همچین کاری محاله انجام بدم جهان هستی انقدر شما رو با افراد خائن رو به رو میکنه که بهتون بفهمونه همه ی افراد همه ی ویژگی ها از خوب یا بد رو داره.شاید باز بگید من محاله ممکن هست خیانت کنم اما اگه شما در شرایطی باشید که به فرض بگن یا باید خیانت کنید یا چشم فرزندتون رو کور میکنیم آیا باز هم نمیتونید در حد حرف هم باکسی یاشید پس همه ی افراد در هر شرایطی ممکنه هر کاری انجام بدن پس نمیتونید بگید من محاله ممکن این صفت رو نداشته باشم

تاریخ ثبت : 1402/01/18

پاسخ مبینا

سمیرا

چون همه ی صفت ها از بد یا خوب در نهاد آدم هست وهستی و کائنات کسایی رو سر راهمون قرار میدن که بیشتر به خودمون بیایم رو بیشتر از قبل اصلاح بشیم آنگونه و آنقدر خوب که در نهایت خدایی بشیم و جانشین خدا روی زمین.

تاریخ ثبت : 1402/01/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا شوهرم خیانت میکند

مشاهده کلینیک زیبایی