سوال کاربر

آیا رنگ موی مشکی ضرر دارد؟ و رنگ کردن موهای سر با رنگ موی مشکی و سیاه چه ضرر هایی و عوارضی دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/26
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا رنگ موی مشکی ضرر دارد؟

رنگ موی مشکی ممکن است در برخی افراد حساسیت و آلرژی ایجاد کند. علاوه بر این، رنگ موی مشکی را نمی توان به راحتی به رنگ موی روشن تغییر داد. به جز این دو مورد، رنگ موی مشکی ضرر خاص دیگری ندارد. فراموش نکنیم که رنگ موی مشکی همواره نیاز به ریشه گیری داشته و ممکن است پس از مدتی درخشش خود را از دست بدهد.

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ mitra


ضرر که نداره اما خب یه سری معایب داره. مثلا اینکه اگه رنگ موهای اصلی خودتون روشن باشه شما باید مدام ریشه گیری کنین. رنگ موی مشکی پرکلاغی رو وقتی شما واسه اولین بار می زنین خیلی خوشگل و جذابه اما بعد از یه هفته کاملا کدر میشه و اون جذابیتش رو از دست میده. وقتی موهاتون رو مشکی و به خصوص مشکی پرکلاغی می کنین شاید تا مدت ها نتونین رنگ موهاتون رو تغییر بدین به این دلیل که این رنگ مو به آسونی از مو پاک نمیشه! 

تاریخ ثبت : 1401/04/04

پاسخ مائده


رنگ موی مشکی اصلا ضرر نداره و فقط مشکلش اینه که به راحتی از روی مو پاک نمیشه. اما خب فواید زیادی داره این رنگ که باعث شده خیلیا بهش علاقه مند بشن مثلا این رنگ به افراد دارای پوست روشن خیلی میاد. اگه لا به لای موهاتون چند تار سفید وجود داره با این رنگ می تونین به راحتی همه رو پوشش بدین. رنگ مشکی و به خصوص مشکی پرکلاغی جزو رنگایی به حساب میاد که به شدت چهره رو جوون تر و شاداب تر نشون میدن. 

تاریخ ثبت : 1401/04/12

پاسخ مبینا

سمیرا

مثل بقیه رنگ موهاست دیگه چه ضرری میتونه داشته باشه ؟

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


فکر نمی کنم 

اخه با بقیه رنگا فرقی نداره که ..

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ Mary


ضرر نداره 

معایب داره مثل بقیه رنگا، مثلا مثل هر رنگ موی دیگه ای اگه با موی سرت سازگار نباشه ممکن باعث ایجاد حساسیت بشه ، که این موضوع با آرایشگرت مطرح کنی خودش مارک مناسب بهت پیشنهاد می‌کنه. 

تاریخ ثبت : 1402/02/28

پاسخ ماهک


مگه با بقیه رنگ موها فرقی میکنه ؟؟؟

فکر می‌کنم مثل بقیه رنگ موها باشه …

تاریخ ثبت : 1402/05/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رنگ موی مشکی ضرر دارد؟

مشاهده کلینیک زیبایی