سوال کاربر

وظیفه مردان در دوران پریودی و قاعدگی و بارداری چیست

تاریخ ثبت : 1401/03/26
پاسخ سایت

پاسخ سایت


وظیفه مردان در دوران پریودی و قاعدگی و بارداری چیست :

شرایطی که زنان در دوران پریودی و بارداری تجربه می کنند، موجب تاثیر منفی در رفتار آنان می شود. در این موقعیت بهتر است مردان رفتارهای آگاهانه ای با همسر خود داشته باشند. از جمله وظایفی که مردان در دوران پریودی و قاعدگی و بارداری بر دوش دارند عبارتند از:
•    صبور باشند
•    درک متقابل داشته باشند
•    در کارهای روزمره کمک رسان باشند
•    عاشقانه رفتار کنند
•    توجه کنند
•    زمینه ای برای آرامش و انرژی خوب فراهم کنند
•    بار روابط جنسی را خود بر دوش بکشند
 

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ کوثر


قبل از هر چیز مردان باید بدونن که تو دوران قاعدگی یه سری تغییراتی تو وضعیت روحی و جسمی زن ایجاد میشه و نیازمند حمایته. دوران بارداری هم به همین صورت. دوران خیلی حساسی هستش و یک مرد باید همه جوره هوای همسزرشو داشته باشه و تا حد امکان از بروز تنش جلوگیری کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/04

پاسخ مائده


تو زمان پریودی خانوما معمولا بدخلق میشن و حالتی شبیه به افسردگی پیدا می کنن. تو این زمان حمایت عاطفی از سوی مرد خیلی مهمه. مردا باید بدونن که بیشتر خانوما تو این دوران میل جنسیشون به شدت کاهش پیدا می کنه. بنابراین نباید انتظار رابطه از اونا داشته باشن. خانوما به خاطر انقباضاتی که زیر شکمشون صورت می گیره درد زیادی رو تجربه می کنن. فراهم کردن آرامش و شرایطی برای خواب و استراحت هم جزو وظیفه ی مردان تو این دوره هستش. 

تاریخ ثبت : 1401/04/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


وظیفه مردان در دوران قاعدگی وظیفه مردان در دوران بارداری وظیفه مردان در دوران پریودی چیست وظیفه مردان در دوران بارداری همسرشان وظیفه مرد در دوران بارداری وظیفه مرد در دوران بارداری همسر وظیفه مردان در دوران بارداری وظیفه مردان در دوران قاعدگی وظیفه مردان در زمان پریود نقش مردان در دوران بارداری

مشاهده کلینیک زیبایی