سوال کاربر

زن مهمتر است یا خانواده

تاریخ ثبت : 1401/03/26
پاسخ سایت

پاسخ سایت


زن مهمتر است یا خانواده :

احترام به همسر و خانواده هر دو امری ضروری و لازم است. گفته می شود که توجه به همسر می تواند پایه های یک زندگی مشترک را عمیق تر و مستحکم تر کند. با تمام اینها، هر مردی باید به شکلی برنامه‌ریزی کند که هم همسر و هم خانواده او به رضایت کافی دست یابند.
بهتر است که هر نوع قضاوت بین همسر و خانواده باید کاملاً انسان دوستانه، بدون تبعیض و با توجه به حقایق صورت بگیرد. پیشنهاد ما این است که در صورت وقوع هر نوع اختلاف نظر بین همسر و خانواده، در صورت نیاز از یک مشاور حرفه ای کمک گرفت.
 

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ مبینا

سمیرا

هر کدوم جایگاه خودشون رو دارن در زندگی.توی دادگاه های خانواده خیلی دیده شده آدم ها از همسرشون میگذرن ولی از خانوادشون نمیگذرن.اگرم کسی شما رو برای یک عمر زندگی بخواد دور و ور شما رو قیچی نمیکنه که شما رو از همه ببره و نزاره با هیچ کس باشید.و بعدا هم خودتون رو قیچی کنه .اما مثلا اگه همزمان به همسرتون قول دادید اونو ببرید بیرون و همزمان مادرتون زنگ میزنه که اونو ببرید حتی دکتر از نظر روانشناسی میگن الویت رو باید در هر جا هر زمانی بدید به همسرتون.متاسفانه درسته دلسوزترین فرد برای آدم مادر هست ولی آیا مادتون انقدر آگاهی داره که بتونه بهترین راه رو به شما نشون بده متاسفانه اکثر مردها چون فکرمیکنن مادرشون دلسوزشونه اما دیگه فکر نمیکنن همین فرد دلسوز شاید از روی نادانی حرف بزنه وزندگیشون رو با راه ونصیحت اشتباه خراب کنه.هر دلسوزی آگاهانه حرف نمیزنه

تاریخ ثبت : 1402/01/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


زن مهمتر است یا خانواده

مشاهده کلینیک زیبایی