سوال کاربر

آیا دکلره برای پوست بدن و صورت ضرر دارد؟

تاریخ ثبت : 1400/11/24
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که

آیا دکلره برای پوست صورت ضرر دارد؟

میتوان گفت که :

همون طور که ميدونيد دکلره صورت یا همون بی رنگ کردن یکی از ساده ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد هستش، البته لازمه اینم بگم که این روش مثل اپيلاسيون و کرم های موبر، موهارو از ریشه نميکنه و فقط رنگ تیره ی مو رو از بین میبره و اونو به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن درمیاره. از مزایای این روش این هستش که سرعت بالایی داره به طوری که بیشتر از 15 دقیقه وقت شمارو نمی گیره و خیلی هم راحت هستش و احتیاجی به مهارت خاصی نداره اما روش های دیگه مثل اپيلاسيون و وکس نیاز به مهارت بالایی دارن و بهتره یه فرد حرفه ای کارو انجام بده.

دکلره کردن صورت واسه اونايي که پوست حساسی دارن اصلا توصیه نمیشه چونکه ممکنه باعث قرمزی و سوزش و تاول و توی حالت جدی تر حتی ممکنه باعث سوختگی پوست بشه به همین علت اونايي که پوستشان حساسه بهتره از این روش تا حد امکان استفاده نکنن. البته لازم به ذکره که اون دسته از افرادی که پوستشون حساس نیست هم نبايد به طور مکرر از این روش استفاده کنن چون پودر دکلره ای که استفاده میشه یه پودر بر پایه ی فرمول های شيمياييه و اگه به طور مکرر استفاده بشه به پوست آسیب میزنه.

تاریخ ثبت : 1400/11/24

پاسخ احمدی


دکلره کردن یک روشی است که برای بی رنگ کردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد. دکلره کردن هم دارای مزایا و هم معایبی می باشد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

مزایای دکلره کردن

داشتن سرعت بالا

نیاز به وقت گرفتن نیست

ارزان 

معایب دکلره کردن 

مناسب هر رنگ پوستی نیست

به صورت موقتی مو را بی رنگ می کند و دائمی نیست

دارای ماندگاری کمی است

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ سمیرا

نازنین

دکلره خیلی خوبه ولی سریع باید پاکش کنی

من قبلا استفاده میکردم خوب بود ولی بعضیا حساسیت دارن

تاریخ ثبت : 1401/01/17

پاسخ ارناز


سلام دکلره هیچ ضرری واسه پوست نداره فقط باید بداز چند دقیقه بشوریش که صورتت قرمز نشه 

تاریخ ثبت : 1401/02/03
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا دکلره برای پوست ضرر دارد آیا دکلره برای پوست صورت ضرر دارد ضرر دکلره برای پوست صورت مضرات دکلره برای پوست عوارض دکلره صورت عوارض دکلره کردن موی صورت

مشاهده کلینیک زیبایی