سوال کاربر

آیا پماد آ د باعث تیرگی پوست میشود؟

تاریخ ثبت : 1400/10/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا پماد آ د باعث تیرگی پوست میشود؟

پماد آ د برای پیشگیری از خشکی و زبری، پوسته پوسته شدن، خارش و تحریکات جزئی پوست استفاده می شود. پماد آ د  نه تنها موجب تیرگی پوست نمی‌شود، بلکه نرمی و لطافت آن را نیز افزایش می دهد. البته این پماد برای افرادی که دچار حساسیت پوستی هستند باید با احتیاط مصرف شود.

تاریخ ثبت : 1400/10/09

پاسخ ملیکا


پماد آ د همونجوري که از اسمش مشخصه حاوی دو تا ویتامین A و D هستش که این دو تا ویتامین جزو ویتامین های حیاتی پوست هستن. این پماد کمک میکنه که چین و چروکاي پوستی از بین برن و رطوبت پوست حفظ بشه.از مزایای خیلی خوب این پماد اینه که کاربردهای مختلفی داره.مثلا تو زمستون برای خشکی لب میشه ازش استفاده کرد،برای چین و چروک های دور چشم و سوختگی پای نوزاد هم کاربرد داره. مزیت دیگه ی این پماد اینه که باعث ايجاد حساسیت و تیره شدن پوست هم نمیشه.

تاریخ ثبت : 1400/10/11

پاسخ احمدی


پماد آ حاوی ویتامین A. و D  است. پماد آ نه تنها موجب تیرگی پوست نمی شود بلکه به ماندگاری رطوبت بدن شما کمک می کند. مصرف پماد آ باعث رفع التهاب پوست و رفع تحریک پوست می گردد. همچنین استفاده از پماد آ به رفع سوزش، خارش و سوختگی کمک می کند. شما می توانید با استفاده از پماد آ به سلامتی بدن خود کمک کنید.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ احمدی


 پماد آ نه تنها موجب تیرگی پوست نمی شود بلکه به ماندگاری رطوبت بدن شما کمک می کند. مصرف پماد آ باعث رفع التهاب پوست و رفع تحریک پوست می گردد. همچنین استفاده از پماد آ به رفع سوزش، خارش و سوختگی کمک می کند. شما می توانید با استفاده از پماد آ به سلامتی بدن خود کمک کنید.

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ N.i


پماد آ د به هیچ عنوان باعث تیرگی پوست نمی شود. این پماد ویتامین آ و د مورد نیاز برای پوست را تامین می کند. بنابراین پماد آ د یک محصول ترمیم کننده و سازنده برای پوست است نه مخرب. ایمنی این پماد به قدری زیاد است که از آن برای پوست های حساس نیز میشود استفاده کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/06
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا پماد آ د باعث تیرگی پوست میشود

مشاهده کلینیک زیبایی