سوال کاربر

آیا خوردن شیر خشک باعث چاقی صورت میشود؟

تاریخ ثبت : 1400/10/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا خوردن شیر خشک باعث چاقی صورت میشود؟

شیر خشک به دلیل داشتن انواع مواد مغذی و مواد معدنی در خود، می تواند برای چاقی صورت موثر باشد. مصرف شیر خشک با هدف چاق شدن صورت هم به شکل خوراکی و هم به شکل ماسک قابل استفاده است. ماسک شیرخشک علاوه بر چاق کردن صورت موجب جوانسازی پوست نیز خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1400/10/09

پاسخ ملیکا


یه روش خیلی ساده واسه چاق شدن صورت استفاده از شیر خشکه.شیر خشک سرشار از مواد معدنی و ویتامین هایی هستش که واسه بدن خیلی مفیده.برای چاق شدن صورت می تونید شیر خشک رو به شکل خوراکی مصرف کنید و یا اینکه از شیر خشک،ماسک صورت درست کنيد.توجه داشته باشید که اگه از شیر خشک به شکل خوراکی استفاده میکنید نباید تو مصرفش خیلی زیاده روی کنید چونکه توی دراز مدت ممکنه به کبد آسیب برسونه.بهتره قبل از مصرف با یه پزشک متخصص تغذیه صحبت کنید.

تاریخ ثبت : 1400/10/13

پاسخ شیدا


اگه جزو کسایی هستین که فک می کنین شیر خشک فقط واسه نوزاداس باید بگم که اتفاقا افراد بزرگسال هم می تونن از شیر خشک استفاده کنن. شیر خشک سرشار از انواع ویتامین ها و کلسیم و کربوهیدرات و پروتئینه و به استحکام استخوونا خیلی کمک می کنه. همچینن باعث چاقی صورت هم میشه. از شیر خشک می تونین به شکل خوراکی استفاده کنین و روزانه پنج قاشق بخورین یا اینکه توی آب حل کنین و به این صورت مصرف کنین. علاوه بر این می تونین از شیر خشک ماسک صورت تهیه کنین و به پوست بزنین. هر دو روش باعث چاقی صورت می شن.  

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ N.i


خوردن شیر خشک می تواند در چاق شدن صورت موثر باشد. شیرخشک در حقیقت حاوی پروتئین ها، ویتامین ها و انواع مواد مفید دیگر است. بدیهی است که در خوردن شیر خشک باید حد تعادل را رعایت کرد و از زیاده روی در آن پرهیز کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/12

پاسخ مبینا

نازنین

بله میزان پروتئین موجود در شیر خشک بافت ماهیچه ای صورت رو تقویت میکنه و باعث افزایش حجم گونه ها میشه و صورت و پر میکنه .

تاریخ ثبت : 1401/12/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


شیر خشک برای چاقی صورت بزرگسالان شیر خشک برای چاقی صورت چگونه انجام میشود شیر خشک برای چاقی صورت و بدن شیر خشک برای چاقی صورت چجوری استفاده کنیم

مشاهده کلینیک زیبایی