سوال کاربر

آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

تاریخ ثبت : 1400/10/09
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

در آرایش ابرو به سبک میکروبلیدینگ، جوهری مخصوص زیر پوست تزریق می شود. ماندگاری این جوهر در زیر پوست، وابسته به نوع پوست و کیفیت کار حدود 6 ماه تا دو سال است.

تاریخ ثبت : 1400/10/09

پاسخ ملیکا


ميکروبليدينگ یه تکنیک خیلی عالی برای طراحی و فرم دهی ابروها هستش.توی این تکنیک مواد به صورت سطحی به پوست تزریق میشن و به همین خاطر هم میکرو یه روش نیمه دائمی و موقتی به حساب میاد.اگه دنبال یه روش دائمی هستید بهتره از ميکروپيگمنتيشن استفاده کنید چون موادی که در تکنیک ميکروپيگمنتيشن استفاده میشن به شکل عمقی تزریق میشن نه سطحی و به همین دلیل هم ميکروپيگمنتيشن در مقایسه با ميکروبليدينگ دائمی تره و ماندگاری خیلی بیشتری داره.

تاریخ ثبت : 1400/10/18

پاسخ م.رستگار


خیر ، میکرو بیلدینگ یکی از روش های پر طرفدار و خیلی تاثیر گذار در حالت ابروی مد نظر شماس اما این تزریق جوهر مانند سایر تزریق های پلاستیکی دائمی نیست و حدودپنج الی شیش ماه با توجه به جنس پوست شما روی پوست شما ماندگاری دارد، اما روش های دیگری نیز وجود دارد که قیمت های بیشتر ولی در عین حال ماندگاری و کیفیت بالاتری دارد پس بنا به بودجه و نتیجه کار در پایان بهتر است تحت نظر متخصص یکی از روش ها رو انتخاب کرد . 

تاریخ ثبت : 1401/12/05

پاسخ مبینا

نازنین

نخیر بعد چند ماه محو میشه و باز نیاز به ترمیم داره 

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ ری


 میکروبیلدینگ یکی از کارهای،زیبایی خانم ها شده امروزه که دائمی هم نیست و نیاز،به ترمیم داره که مدت ترمیمش بستگی،به نوع نگهداری شما و نوع پوستتون داره.

تاریخ ثبت : 1402/03/24
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا میکروبلیدینگ دائمی است

مشاهده کلینیک زیبایی