سوال کاربر

آیا سرکه سیب باعث سفت شدن پوست صورت و بدن میشود؟

تاریخ ثبت : 1400/10/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا سرکه سیب باعث سفت شدن پوست صورت و بدن میشود؟

سرکه سیب قابلیتی دارد که می تواند انواع باکتری ها، چین و چروکها و شلی و افتادگی پوست را رفع کند. از  سرکه سیب می توان به عنوان یک لیفت دهنده و سفت کننده پوست صورت استفاده کرد. البته سرکه سیب خالص دارای اسیدی قوی است که اگر به تنهایی استفاده شود  به پوست آسیب می رساند. از همین رو، بهتر است سرکه را ابتدا با آب مخلوط و سپس مورد استفاده قرار داد.

تاریخ ثبت : 1400/10/08

پاسخ مائده


از سرکه سیب می تونین هم برای شفاف و صاف پوست و هم برای سفت شدن پوست استفاده کنین. علاوه بر این سرکه سیب چربی با کنترل چربی پوست از بروز جوش و آکنه هم جلوگیری می کنه. به مقدار مساوی آب و سرکه رو باهم دیگه مخلوط کنین و بعد بهش به اندازه ی یه قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا اضافه کنین وترکیب کنین. با یه پنبه این ترکیبو به پوست بزنین و بعد از 10 دیقه بشورید. بعد از اینکه صورتتون رو شستید حتما بعدش از مرطوب کننده استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/05/12

پاسخ ری


سرکه سیب خاصیت سفت شدن و شفاف سازی پوست رو داره اما باید توجه داشته باشید که حتما باید در طولانی مدت استفاده کنید تا نتیجه دل خواهتون رو بگیرید .

تاریخ ثبت : 1401/12/05

پاسخ مبینا

نازنین

ترکیبات داخل سرکه سیب خاصیت بند آورنده ی خون رو داره که میتونه باعث انقباض و هم کشی عضلات شل شده صورت بشه .سرکه سیب رو اگه با سدر قاطی کنید میتونید روی پوست قرار بدید هم پوست رو سفت میکنه هم باعث از بین رفتن لکه ها میشه . حتی کسایی که تتو ابرو داشتن میتونن با سرکه سیب و سدر قاطی کنن بزارن روی اون ناحیه به مرور هر بار کمرنگ تر از قبل میشه چون شیمیایی نیست یهو نتیجه بده باید صبور باشید تکرار کنید رفته رفته شاهد کمرنگ تر شدن اش میشید هربار 

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ سمیرا

نازنین

سرکه سیب یک داروی طبیعی موثر در از بین بردن چین و چروک روی پوست است. با توجه به اینکه ایجاد چروک یکی از علل اصلی افتادگی پوست است، با درمان این چین و چروک می توان شلی پوست را برطرف کرد. بنابراین، ماساژ پوست با مخلوط آب و سرکه یک راهکار ایده آل برای سفت کردن پوست خواهد بود.

تاریخ ثبت : 1402/01/10

پاسخ Mary


چون خاصیت اسیدی داره تا یه حدی مثل یه لایه بردار قوی و طبیعی عمل میکنه اما مصرف بیش از حد باعث نازک تر شدن پوست صورت و در نهایت شل تر شدن پوستتون و مقاومت کمترش در برابر نور آفتاب میشه .

 

تاریخ ثبت : 1402/03/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


سفت شدن پوست صورت و بدن با سرکه سیب

مشاهده کلینیک زیبایی