سوال کاربر

آیا زدن گلاب به صورت باعث جوش صورت میشود؟

تاریخ ثبت : 1400/10/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا زدن گلاب به صورت باعث جوش صورت میشود؟

گلاب یک گزینه ایده‌آل برای از بین بردن باکتری های سازنده جوش و آکنه محسوب می‌شود. گلاب با پاکسازی و تمیز کردن صورت نه تنها از بروز جوش های جدید پیشگیری می کند، بلکه جوش های فعال را نیز درمان می کند.

تاریخ ثبت : 1400/10/08

پاسخ ملیکا


استفاده از گلاب نه تنها باعث جوش صورت نمیشه بلکه یه روش خونگی خیلی موثر واسه از بین بردن جوش ها و آکنه های صورته .گلاب خاصیت ضدعفونی کننده و ضد میکروبی داره و همه ی باکتری های مولد جوش صورتو از پوست از بین میبره.

تاریخ ثبت : 1400/10/18

پاسخ N.I


زدن گلاب به صورت به هیچ عنوان موجب جوش و آکنه نمی شود. گلاب قدرت پاکسازی بالایی برای پوست دارد. بنابراین، این محلول می تواند باکتری ها و عفونت های روی پوست را از بین برده و مانع بروز جوش شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/07

پاسخ شیدا


خیلی از افراد فک می کنن که زدن گلاب به پوست صورت باعث تیره شدن پوست و جوش زدن میشه اما باید بگم که این باور کاملا اشتباس. از گلاب به خاطر خواص ضدعفونی کننده ای که داره در تولید خیلی از محصولات پوستی مثل تونر استفاده می کنن. کسایی که پوست خیلی حساسی هم دارن می تونن از گلاب استفاده کنن چونکه به هیچ عنوان پوست رو ملتهب نمی کنه و حتی قادره قرمزی اونو برطرف کنه. گلاب همچنین همه ی آلودگی هارو از روی پوست پاک می کنه و با کنترل تولید چربی روی پوست مانع زدن جوش صورت میشه. پس با خیال راحت می تونید به شکل روزانه از گلاب برای شاداب کردن پوستتون استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا زدن گلاب به صورت باعث جوش صورت میشود گلاب باعث جوش صورت میشود آیا گلاب باعث جوش صورت میشه آیا گلاب باعث جوش زدن صورت میشود چرا گلاب باعث جوش صورت میشود

مشاهده کلینیک زیبایی