سوال کاربر

آیا خوردن آب سیب زمینی باعث چاقی صورت میشود؟

تاریخ ثبت : 1400/10/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا خوردن آب سیب زمینی باعث چاقی صورت میشود؟

حجم بالایی از نشاسته در سیب زمینی وجود دارد که آن را به یک ماده موثر در چاقی صورت تبدیل کرده است. جهت تاثیرگذاری بهتر سیب زمینی، لازم است آب آن را استخراج کرده و برای حدود یک تا دو ماه به صورت روزانه مصرف کرد.

تاریخ ثبت : 1400/10/08

پاسخ ملیکا


آب سیب زمینی سرشار از ویتامین و مواد معدنيه که هم برای چاق شدن صورت مفیده و هم اینکه باعث جوانسازي پوستتون میشه.اگه میخوايد از آب سیب زمینی استفاده کنید کافیه که یه سیب زمینی خام رو با پوست رنده کنيد،چونکه خود پوست سیب زمینی هم ویتامین c داره و خیلی برای پوست مفیده.بعد از این کار سیب زمینی رنده شده رو داخل یه پارچه توري شکل بذاريد و فشار بدید یا اینکه از صافی رد کنید و اینطوری آب سیب زمینی رو بگیرید.اگه توی یه دوره ی 2 ماهه به شکل روزانه از آب سیب زمینی استفاده کنید میبینید که صورتتون هم تپل تر شده و هم اینکه پوستتون جوون تر و شفاف تر از قبل شده.

تاریخ ثبت : 1400/10/13

پاسخ سمیرا

نازنین

کلا سیب زمینی به هر شکل واسه چاقی خیلی خوبه

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


آب سیب زمینی حاوی درصد بالایی از نشاسته است. این حجم از نشاسته موجب شده است که آب سیب زمینی در زمینه چاقی صورت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. البته چاقی صورت با خوردن آب سیب زمینی زمانی حاصل می شود که به طور مرتب و در یک دوره مشخص مورد استفاده قرار بگیرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا خوردن آب سیب زمینی باعث چاقی صورت میشود آب سیب زمینی برای چاقی صورت خوردن آب سیب زمینی برای چاقی صورت فواید آب سیب زمینی برای چاقی صورت تاثیر آب سیب زمینی برای چاقی صورت

مشاهده کلینیک زیبایی