سوال کاربر

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟

تاریخ ثبت : 1400/10/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟

می توان گفت که لیزر موهای زائد اگر توسط اپراتور بی تجربه و آموزش ندیده انجام شود، می تواند خطرناک باشد. سوختگی، جای زخم و تغییرات دائمی در رنگ پوست خطراتی هستند که ممکن است در پی لیزر نامناسب رخ دهند. خطر و عوارض جانبی لیزر موهای زائد زمانی کاهش می‌یابد که این کار توسط یک پزشک با مهارت بالا و با دانش عمیق از پوست انجام شود.

تاریخ ثبت : 1400/10/08

پاسخ مریم


مهم اینه که جای خوبی رو واسه لیزر انتخاب کنید و حتما پزشک باشه که لیزر انجام بده

اگه توسط پزشک انجام بشه خیلی بهتره و خیالتون راحت تره

ولی تا جایی که من دیدم خطری نداره

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


امروزه لیزر موهای زائد به طور رایج روی نقاط مختلف بدن انجام می گیرد. این عمل اگر با دستگاه پیشرفته و توسط اپراتور متبحر انجام شود، هیچگونه ضرری برای سلامتی بدن نخواهد داشت. لیزر یکی از بهترین راهکارها برای رفع دائمی موهای زائد است.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ ری


لیزر موهای،زائد بدن هیچ خطری ندارد چون اشعه از پوست عبور نمیکنه و این حرفایی که مردم میگن گه ناباروری میاری و یا هر چیز،دیگس بدون اطلاعات میگن و شما با چندتا سرچ ساده میفهمید که اشعه اصلا از پوست عبور نمیکنه که بخواد ضرر داشته باشه ، و لیزر راه اسون و با نتیجه بالایی هست که کم کمش شصت درصد موهای شما رو از،بین میبره . و شما حداقل باید شش تا ده جلسه برید و بعد از اون هم حتما باید شارژ کنید و این هم در نهایت سه ماهی،یبار و بعد سالی،یبار میشه.

تاریخ ثبت : 1401/11/30

پاسخ مبینا

نازنین

همیشه برای هرکاری جاهای بهداشتی و معتبر برید پیش متخصص های مربوط به اون کار برید . تا براتون مشکلی پیش نیاد وگرنه لیزر بهترین راه واسه خلاص شدن از شر موهای زائد هست . 

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر موهای زائد خطرناک است؟ آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟ خطرات لیزر موهای زائد بدن

مشاهده کلینیک زیبایی