سوال کاربر

قیمت و هزینه ی کاشت ابروی طبیعی چقدر است

تاریخ ثبت : 1400/09/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در پاسخ به این سوال که :

قیمت و هزینه ی کاشت ابروی طبیعی چقدر است :

نمیتوان به طور واضح گفت که قیمت کاشت ابرو چقدر است، فرض کنید تکنسینی که تازه کاشت ابرو را یاد گرفته و توانایی بالایی ندارد، مشخص است که این شخص با هزینه بسیار پایینی ممکن است بدون داشتن مجوز های لازم و حتی ممکن است به صورت غیر قانونی افرادی این کار را انجام دهند، اگر میخواهید در کلینیکی که مجوز های لازم را داشته باشد و متخصص پوست و مو حضور داشته باشد و کاشت با کیفیت خوبی انجام شود، باز هم به شرایط مختلفی بستگی دارد، مثلا اینکه بانک موی خوبی داشته باشید یانه و یا اینکه از چه روشی برای کاشت استفاده شود میتواند بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیر گذار باشد.

لطفا برای گرفتن دقیق هزینه کاشت ابرو در کلینیک معتبر و با همه مجوز های لازم و حضور متخصص پوست و مو بر روی مشاوره قیمت کاشت ابرو کلیک کنید، مشاوران با حوصله و به صورت دقیق هزینه را متناسب با شرایط شما خواهند گفت.

تاریخ ثبت : 1400/09/20

پاسخ مائده


هزینه ی کاشت ابرو برای هر فرد متغیره چونکه بستگی به کلینیک و روش انتخابی واسه کاشت و همچنین میزان تراکم ابروهای خود فرد داره. طبیعتا کسی که ابروهاش خیلی کم پشته در مقایسه با کسی که به نسبت ابروهای پرپشت تری داره باید بیشتر هزینه کنه. با این حال به صورت کلی هزینه ی کاشت ابرو یه چیزی بین 8 الی 10 میلیون تومن هستش. 

تاریخ ثبت : 1401/04/28

پاسخ سوگند


ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورته که در زیبایی نقش مهمی داره که البته در بسیاری موارد با ریزش و کم پشتی ابرو در افراد  مواجهیم

یکی از راه های پر پشت کردن ابروها کاشت ابروست که هزینه یش در شهر های مختلف و اینکه توسط چه کسی انجام بشه متفاوته

و اینکه تمام ابروها ویا بخشی از آن ریخته باشه و مد لی که انتخاب می کنین وتراکم ابرو روی قیمت تاثیر داره

در حال حاضر بین 10 تا12 میلیون هزینه داره که البته کمی متغییره

 

تاریخ ثبت : 1401/11/21

پاسخ مبینا

نازنین

بستگی داره ضخامت ابرو چقدر باشه . پر تراکم باشه یا نه . به جایی که مراجعه میکنید هم بستگی داره و اینکه تو کدوم شهر هستید . و اینکه با توجه به تورم هر سال از پارسال هزینه اش بیشتر میشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قیمت کاشت ابرو قیمت کاشت ابرو مردانه قیمت کاشت ابروی طبیعی هزینه کاشت ابروی طبیعی چقدر است؟ هزینه کاشت ابرو هزینه کاشت ابروی طبیعی

مشاهده کلینیک زیبایی