سوال کاربر

آیا روروئک برای کودک بچه پسر ضرر دارد و مضر است

تاریخ ثبت : 1401/03/26
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روروئک برای کودک بچه پسر ضرر دارد و مضر است :

به طور کلی استفاده از روروئک هم برای پسر و هم برای دختر توصیه نمی شود. این وسیله ممکن است در فرایند رشد کودک و راه رفتن او اختلال ایجاد کند. کمردردهای زودرس، تاخیر در راه رفتن و خطرات احتمالی آن از جمله دلایل ممنوعیت استفاده از روروئک برای کودک محسوب می شوند.

تاریخ ثبت : 1401/03/26

پاسخ کوثر


خیلی از والدین چونکه دوست دارن کودکشون هرچی زودتر بلند شه و راه بره از روروئک استفاده می کنن اما بهتره که استفاده نشه چونکه هرلحظه امکان افتادن ازش و آسیب دیدن وجود داره. علاوه بر این یه عده معتقدن که روروئک باعث آسیب به مفاصل کودک هم میشه. پس بهتره که صبر کنین تا کودکنتون در زمان موعد خودش راه بیوفته نه اینکه شما بخواین به اصرار اونو سوار روروئک کنین و تشویقش کنین که راه بره! 

تاریخ ثبت : 1401/03/31

پاسخ N.i


روروئک نه تنها موجب تسریع به راه افتادن کودک نخواهد شد، بلکه این فرایند را به تعویق نیز می اندازد. به طور کلی روروئک برای پسربچه ضرر دارد و خطر سقوط و عواقبی همچون دردهای عضلانی به همراه دارد.

تاریخ ثبت : 1401/04/03

پاسخ مبینا

سمیرا

من شنیدم میگن برا بچه هاتون نخرید چون باعث میشه دیر تر بتونن سر پا بیفتن

تاریخ ثبت : 1402/01/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا روروئک برای پسر ضرر دارد آیا روروئک برای کودک مضر است آیا روروئک برای بچه ضرر دارد آیا روروئک برای کودکان خوب است آیا روروئک برای کودک ضرر دارد آیا روروئک برای بچه مضر است آیا روروئک برای بچه خوب است آیا روروئک برای کودک مفید است

مشاهده کلینیک زیبایی