سوال کاربر

مصرف و کشیدن قلیان بعد از تزریق ژل لب

تاریخ ثبت : 1401/03/25
پاسخ سایت

پاسخ سایت


مصرف و کشیدن قلیان بعد از تزریق ژل لب :

بهتر است از کشیدن قلیان بعد از تزریق ژل لب اکیدا خودداری کرد. مصرف قلیان موجب فشار به لب شده و ممکن است ژل تزریق شده را جا به جا کند. علاوه بر این، قلیان با ضررهایی که در پی دارد، از مدت ماندگاری ژل می کاهد.

تاریخ ثبت : 1401/03/25

پاسخ مائده


یه هفته قبل از تزریق ژل به لب ها و دو هفته بعداز تزریق ژل نباید به هیچ عنوان سیگار و قلیون بکشین. قلیون و سیگار باعث میشه که تورمی که تو ناحیه ی لب ها ایجاد شده دیرتر بخوابه و شمارو بیشتر اذیت کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/17

پاسخ م.رستگار


معمولا توصیه میشود که هفته های اول تزریق ژل لب به دلیل احتمال تغییر حالت لب  از کشیدن سیگار و قلیان جلوگیری شود . اما با این حال هنوز نمیتوان به طور قطعی گفت که سیگار و قلیان روی فرم لب بعد از تزریق تاثیر می‌گذارد. 

اما در کل کشیدن سیگار و قلیان باعث محدود شدن جریان خون میشوند و سبب به وجود آمدن چین و چروک در افراد میشود و این امر به مرور زمان تاثیر مستقیم بر ژل پوستی میگذارد. 

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ سوگند


بعد از تزریق ژل لب یک سری باید ها و نباید ها وجود داره مثلا چند ساعت باید مشروبات الکلی مصرف نکرد نباید لب رو ماساژ داد یا دستکاری کرد 

به مدت 24 ساعت و بیشتر نباید ورزش سنگین انجام داد

در گرمای شدید قرار نگیرین تورم بیشتر می شه

روی صورت نخوابید

سیگار اصلا نکشید چون باعث عفونت می شه 

کنار افراد سیگاری قرارنگیرید 

قلیان و سیگار باعث کاهش جریان خون می شه و نتیجه ی کارو تغییر می ده

قلیان باعث فشار به لب می شه و ژل تزریق رو جابجا می کنه یک هفته قبل و دو هفته بعد از تزریق قلیان نکشید

 

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ ری


هیچ مقاله ای وجود نداره که کشیدن قیلون برای ژل خوب نیست اما خوب از اونجایی که عمل های زیبایی مثل ، تزریق ها نیاز به مراقبت داره و بدن همع ی ادما مثل هم نیست ، ممکن کسی ژل لب،زده باشه و از دخانیات ، مخصوصا قیلون استفاده کنه و اثرات ژلش در کوتاه مدت کم بشه ، ممکنم هست شما استفاده کنید و هیچ تاثیری روی ژل نداشته باشه ، اما بهتره بعد از تزریق ژل تا چهل روز دخانیات استفاده نکنید.

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ mitra


بعد از تزریق ژل به لب تا یه مدت نباید قلیون و سیگار بکشین. قلیون و سیگار باعث کاهش جریان خون تو بدن میشن و اکسیژن پوست رو هم کم می کنن و این باعث میشه که ژل به خوبی جذب پوست نشه و اگه هم زخمی ایجاد شده باشه روند بهبود زخم رو طولانی تر می کنه. حتی ممکنه باعث ایجاد تبخال هم بشه. پس بهتره تا چند هفته بعد از تزریق اصلا سراغ دخانیات نرین. 

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ مبینا

سمیرا

قلیان کشیدن جریان خون رو کاهش میده و ممکنه روی رنگ لب ها تاثیر بزاره و همینطور باعث میشه زخم ها خیلی بیشتر طول بکشه تا خوب بشه .بهتره تا دو هفته سمت دخانیات نرید 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ Mary


کشیدن قلیان بعد از تزریق ژل به شدت منع میشه بهتر تا یه مدت اصلا انجام نشه چون هر فشاری که بش از حد معمول باشه میتونه باعث تحریک ژل و حرکتش بشه و واقعا ارزش نداره بخاطر قلیون سلامتی و ظاهر خودتون که انقدر هزینش کردین خراب بشه و هرچند این موضوع ام من شنیدم که علاوه بر تاثیری روی حرکت ژل میتونه باعث تغییر رنگ لب های شماام بشه پس تحت هیچ شرایطی ریسک نکنید. 

تاریخ ثبت : 1402/02/11

پاسخ ماهک


کلا بعد از طریق باید یه سری موارد خیلی مراعات کنی چون اگه اون تایم لبات خیلی حساس میشه و ممکنه انجام یه سری کارا یا خوردن یه سری غذا ها باعث حرکت ژل داخل لبت بشه 
من وقتی تزریق کردم دکترم بهم گفت بهتر این کارو انجام ندم ، بازم بهتر با دکترت مشورت کنی اما نظر دکتر من این بود که یه مدت اصلا سمت سیگار و قلیان نرم چون باعث حرکت ژل و تغییر فرم لب میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/05/02

پاسخ هانیه


بهتر تا یه مدت یک تا دوماهه از دخانیات استفاده نکنید قلیان کشیدن جریان خون رو کاهش میده و ممکنه روی رنگ لب ها تاثیر بزاره و همینطور باعث میشه زخم ها خیلی بیشتر طول بکشه ضخم هاتون ترمیم بشه.

تاریخ ثبت : 1402/05/12

پاسخ Setayesh


بهتر است بین ۲۴/۴۸ ساعت پس از تزریق از این کار صرفه نظر کنید

همچنین از مصرف سیگار و الکل نیز اجتناب کنید زیرا الکل باعث رقیق شدن خون و در نتیجه احتمال کبودی تورم و التهاب را افزایش دهد

کشیدن سیگار و قلیون نیز خطر ابتلا به عفونت را بالا میبرد و همچنین باعث چروک شدن و فشار آمدن به لب ها شود و باعث درد یا تغییر حالت در لب ها شود

تاریخ ثبت : 1402/05/19
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چند روز بعد از تزریق ژل لب میشه قلیون کشید کشیدن قلیون بعد از تزریق ژل لب چند روز بعد از ژل لب میشه قلیون کشید چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید عوارض کشیدن قلیون بعد از تزریق ژل لب بعد از تزریق ژل لب میشه قلیون کشید آیا بعد از تزریق ژل لب میتوان قلیون کشید قلیون برای ژل لب ضرر دارد آیا قلیون برای ژل لب ضرر دارد قلیون کشیدن بعد از ژل لب

مشاهده کلینیک زیبایی