سوال کاربر

آیا تزریق بوتاکس چینی خوب است

تاریخ ثبت : 1401/03/24
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بوتاکس چینی خوب است :

مواد بوتاکس نقشی اساسی در کیفیت نهایی کار ایفا می کند. به طور کلی، بوتاکس دیسپورت ساخت کشور انگلستان و بوتاکس مصپورت تولید داخلی رایج ترین بوتاکس های مورد استفاده هستند. گرچه بوتاکس دیسپورت در کشور چین نیز تولید می شود، اما توصیه می شود که از بوتاکس انگلیسی این برند استفاده شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ N.i


بوتاکس چینی با نام بوتاکس دیسپورت در بازار موجود و در دسترس است. بوتاکس دیسپورت چینی در مقایسه با بوتاکس دیسپورت انگلیسی از هزینه پایین تری برخوردار است. با این وجود، کیفیتی که بوتاکس دیسپورت انگلیسی دارد، خیلی بیشتر از بوتاکس چینی است. به هر حال باید گفت که بوتاکس چینی استانداردهای لازم را دارد و ضرری برای بدن ندارد.

تاریخ ثبت : 1401/04/19

پاسخ م.رستگار


معمولا پیشنهاد می‌شود که از بوتاکس چینی استفاده نشود و بیشتر بوتاکس هایی که در حال حاضر در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند برند های اروپایی هستند که میبینمت آنها تضمین شده است . پس بهتر است خیلی ریسک نکنید و تزریق بوتاکس را در یک کلینیک معتبر و با مواد بهتر انجام شود 

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ مبینا

سمیرا

غلظت سم در دیسپورت کمتر از اون چیزی که در بوتاکس هست به همین خاطر ممکنه نتایجی که به دست میاد مثل بوتاکس قابل توجه نباشه .بعد ۲۴ ساعت میشه اثرات دیستورت رو مشاهده کرد.ولی بوتاکس بین ۳ تا ۷ روز میشه اثرات رو دید.

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بوتاکس چینی خوب است آیا تزریق بوتاکس چینی خوب است

مشاهده کلینیک زیبایی