سوال کاربر

آیا تزریق چربی به صورت عوارض دارد و آیا تزریق چربی به صورت ضرری دارد و درد دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/24
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا تزریق چربی به صورت عوارض دارد :

تزریق چربی یک عمل زیبایی ایمن و بی خطر محسوب می شود. عوارضی همچون درد، التهاب و کبودی بعد از تزریق چربی کاملا طبیعی بوده و پس از چند روز از بین می روند. عفونت و آمبولی از دیگر عوارضی هستند که در صورت عدم رعایت مراقبت های بعد از تزریق چربی ممکن است رخ دهند.

آیا تزریق چربی به صورت ضرر دارد :

در تکنیک تزریق چربی از چربی های خالص و تصفیه شده ای استفاده می شود که از بدن خود فرد استخراج شده است. بنابراین، این چربی ها کاملا سازگار با بدن بیمار بوده و هیچ ضرری برای آنان نخواهد داشت.

آیا تزریق چربی به صورت درد دارد :

سوزن های ظریفی که در حین تزریق چربی وارد پوست می شوند، منجر به ایجاد درد خواهند شد. از همین رو، قبل از تزریق چربی اغلب پمادهای بی حسی روی پوست اعمال می شود. بنابراین در تزریق چربی نباید نگران درد بود.

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ N.i


التهاب، کبودی، قرمزی، احساس درد و درگیر شدن با عفونت و باکتری از عوارض تزریق چربی هستند. این عوارض طبیعی بوده و پس از چند روز از بین خواهند رفت. البته لازم است که پس از تزریق چربی از پوست در برابر آلودگی محافظت کرد تا درگیر عفونت نشود.

تاریخ ثبت : 1401/04/22

پاسخ مبینا

سمیرا

دوره نقاهت اش طولانی هست .ممکن بدن نسبت به تزریق چربی از خودش واکنش نشون بده .ممکنه گاهی بافتی از بدن که تزریق بهش وارد شده آسیب ببینه .ممکنه جای زخم باقی بمونه .ممکنه دچار عفونت های پوستی بشید .ممکنه دچار هماتوم بشید .امکان وجود حساسیت نسبت به داروهای بی حسی وجود داره .حسگر های پوستی ممکنه دچار اختلال بشن که البته موقته.

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا تزریق چربی به صورت عوارض دارد آیا تزریق چربی به صورت ضرر دارد آیا تزریق چربی به صورت درد دارد عوارض تزریق چربی به صورت چیست ضرر های تزریق چربی به صورت چیست درد تزریق چربی به صورت چقدر است

مشاهده کلینیک زیبایی