سوال کاربر

چرا کاشت ناخن کنده میشود و علت و دلیل کنده شدن چیست

تاریخ ثبت : 1401/03/23
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چرا کاشت ناخن کنده میشود :

ممکن است کاشت ناخن پس از مدت بسیار کوتاهی از روی ناخن طبیعی کنده شود. علل این اتفاق را می‌توان در دو دسته طبقه بندی کرد:
•    ناخن کار مهارت کافی را نداشته باشد:  مراحل کاشت ناخن اعم از زیرسازی، پرایمر گذاری و مواد گذاری باید با اصول مشخص انجام شوند. اختلال در مراحل کاشت ناخن ممکن است در نهایت منجر به کنده شدن آن شود.
•    از کاشت ناخن مراقبت نشده باشد: کاشت ناخن نیاز به مراقبت دارد. کاشت ناخن ممکن است دچار ضربه و یا عفونت شود. علاوه بر این، مواد و محلول های شوینده در عمر و ماندگاری کاشت ناخن تاثیر منفی خواهند داشت. برگشتن ناخن بر اثر انجام فعالیتهای خاص نیز از دیگر اتفاقاتی است که ممکن است برای کاشت ناخن رخ دهد.
 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ N.i


یکی از دلایل کنده شدن کاشت ناخن عدم استفاده از مواد مرغوب برای کاشت ناخن است. مواد با کیفیت معمولا قادر به نگهداری کاشت ناخن روی ناخن های طبیعی برای مدت زمان طولانی هستند. دیگر دلیل کنده شدن کاشت ناخن نیز عدم مراقبت درست از کاشت ناخن است. هرگونه ضربه و تماس با مواد شیمیایی می تواند موجب کنده شدن کاشت ناخن شود.

تاریخ ثبت : 1401/05/08

پاسخ مائده


کنده شدن و افتادن ناخن کاشت هم میتونه به فرد ناخن کار مربوط بشه و هم خود مشتری. مثلا اگه ناخن کار تخصص کافی تو کاشت ناخن نداشته باشه و مرحله ی زیرسازی و بسترسازی رو که مرحله ی مهمی تو فرآیند کاشت ناخن هستش رو به خوبی انجام نده ناخن کاشت شده ممکنه که کنده بشه. از اونور اگه خود مشتری هم از ناخن ها به خوبی مراقبت نکنه عمر ناخن های کاشت کم میشه. پس قبل از هر چیز به این موضوع توجه داشته باشین که برای کاشت ناخن به یه مرکز معتبر مراجعه کنین و بعد از کاشت هم به خوبی از ناخن ها مراقبت کنین. مثلا موقع استفاده از مواد شوینده حتما از دستکش استفاده کنین. از ناخن ها به عنوان ابزار برای باز کردن درب وسایل استفاده نکنین. ضربه به سر ناخن های کاشت شده موجب هواگرفتگی و جدا شدن مواد کاشت از سطح ناخن میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/06/21

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه مواد کاشت ناخن خیلی نازک باشه باعث هواگرفتگی میشه در نتیجه باعث افتادن کاشت ناخن میشه .اگه مواد خیلی ضخیم باشه موقع سوهان کشی زیاد باعث هواگرفتگی ناخن میشه که اینم یکی از دلایل افتادن ناخن بعد کاشت هست .پیش کسی برید که خوب کار کنه 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ ری


کاشت ناخن جدیدا یه کاری شده که از ده تا خانم نه تا خانم دارن کار کاشت انجام میدن یکی از دلایل کنده شدن ناخن کاشت شده هوا گرفتن ناخن به دلیل خوب انجام ندادن و سوهان کشی هست و باید به اپراتور مراجعه کرد دوباره و بهش بگید اغلب بخاطر مواد نامرغوبم هست .

تاریخ ثبت : 1402/03/23
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا کاشت ناخن کنده میشود علت کنده شدن ناخن کاشت چیست دلیل کنده شدن ناخن کاشت چیست

مشاهده کلینیک زیبایی