سوال کاربر

بعد از تزریق ژل لبم خیلی ورم کرده چیکار کنم و آیا طبیعیه یا ورم کردن زیاد لب بعد از تزریق ژل خطرناکه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/23
پاسخ سایت

پاسخ سایت


بعد از تزریق ژل لبم خیلی ورم کرده چیکار کنم :

ایجاد ورم بعد از تزریق ژل کاملا طبیعی است. میزان این تورم در افراد مختلف ممکن است بیشتر یا کمتر باشد. با استفاده از کمپرس سرد، نوشیدن آب آناناس و مصرف داروی تجویز شده توسط پزشک می توان به کاهش و درمان ورم لب کمک کرد.

ولی اگر میزان ورم کردن لب بعد از تزریق ژل زیاد باشد بهتر است به پزشکتان مراجعه کنید.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مائده


بعد از تزریق ژل به لب ها ممکنه که احساس کنین لب هاتون متورم شده. این عارضه کاملا طبیعیه و بعد از چند روز برطرف میشه. توصیه میکنم که بعد از تزریق ژل تا جای ممکن لب هاتون رو زیاد دستکاری نکنین و از رژ لب هم استفاده نکنین تا ورمش زودتر بخوابه. اگه احساس می کنین که تورمش خیلی زیاد و تقریبا غیرعادیه و دردناک هم شده می تونین برید دکترتا ژل رو براتون تخلیه کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/06/08

پاسخ مبینا

سمیرا

تورم بعد ژل یکی از عوارض شایع هست.بعضی ورم ها تا چند روز اول بعد تزریق ژل کاملا عادیه اما بعضی کبودی ها با رعایت نکردن بهداشت و توجه نکردن به توصیه های پزشکان باعث ورم بعد ژل میشه .گاهی ممکنه بطور طبیعی تا یه هفته بعد تزریق ژل ورم داشته باشید.اگه بعد یه هفته ورم کاهش پیدا میکنه اگه تا دو هفته ورم کاهش پیدا نکرد حتما برید پیش پزشک.بعد تزریق ژل استراحت کنید فعالیت های سنگین انجام ندید چون باعث تورم لبها میشه .قسمت تزریق شده رو دست نزنید چون اینم باعث تورم لبها میشه .خوردن ماهی .زنجبیل و ویتامین ایی هم باعث تورم میشه .بوسیدن هم باعث تورم میشه .حداقل تا یکی دو روز از بوس کردن خودداری کنید.از کمپرس یخ استفاده کنید.آرایش نکنید.

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات


مشاهده کلینیک زیبایی