سوال کاربر

برداشتن خال زیر ابرو و زیر پلک چگونه است؟ و با چه روشی بهتره خال زیر ابرو و پلک رو برداشت

تاریخ ثبت : 1401/03/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برداشتن خال زیر ابرو و زیر پلک چگونه است؟

برداشتن خال زیر ابرو :

در برداشتن خال زیر ابرو باید توجه داشت که آسیبی به چشم و ریشه موهای ابرو وارد نشود. خال زیر ابرو اگر که سطحی باشد، بهترین راهکار برای برداشتن آن لیزر است. دستگاه لیزر از دقت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند بدون اینکه تهدیدی برای بافت اطراف ایجاد کند، خال را از بین ببرد.

برداشتن خال زیر پلک :

در برداشتن خال زیر پلک، احتمال آسیب رسیدن به چشم را باید در نظر داشت. بنابراین انتخاب تکنیک خال برداری و همچنین انتخاب متخصص زیبایی در این شرایط حرف اول را میزند. برداشتن خال زیر پلک بهتر است توسط تکنیک لیزر (به دلیل داشتن حداقل دوران نقاهت و کمترین خطر) انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ N.i


زیر ابرو و زیر پلک به جهت نزدیک بودن به چشم، دو نقطه حساس هستند. برداشتن خال در این نقاط باید با نهایت دقت و مهارت انجام شود. تکنیک لیزر یکی از روشهای ایمن و مناسب است که برای برداشتن خال زیر ابرو و پلک کاربرد دارد.

تاریخ ثبت : 1401/05/06

پاسخ مائده


روش های خیلی زیادی واسه برداشتن خال وجود داره اما قبلش باید حتما پزشک وضعیت خال رو بررسی کنه تا تشخیص بده که کدوم روش برای شما مناسب تره. اگه خال خیلی بزرگ باشه چاره ای جزو روش جراحی وجود نداره اما خال های کوچیکتر رو میشه با لیزر و یا کرایو تراپی هم از بین برد. الکتروسرجری یه روش دیگه واسه برداشتن خال هستش. تو این روش از حرارت واسه برداشتن خال استفاده میشه. مزیت این روش اینه که خونریزی زیادی نداره. 

تاریخ ثبت : 1401/06/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برداشتن خال زیر ابرو برداشتن خال زیر پلک

مشاهده کلینیک زیبایی