سوال کاربر

نحوه و طریقه مصرف آب برنج برای پوست و آیا آب برنج برای پوست صورت خوب است؟ و طرز تهیه آب برنج برای ماسک صورت

تاریخ ثبت : 1401/03/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


نحوه و طریقه مصرف آب برنج برای پوست :

برای تهیه آب برنج ابتدا چند بار برنج را بشویید تا آلودگی های آن برطرف شود. سپس آب تمیز را روی برنج ریخته و اجازه دهید برای چند ساعت بماند. در مرحله بعد، نوبت به آبکش کردن برنج و جداسازی آب برنج می رسد. این آب برنج قابل نگهداری برای یک هفته در یخچال است. آب برنج را به صورت روزانه روی پوست خود بمالید و بعد از 3۰ دقیقه بشویید.

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ مائده


بعد از اینکه برنج رو آبکش کردین بهتره که آبش رو دور نریزین چونکه آب برنج سرشار از ویتامین و آنتی اکسیدان هستش و برای پوست صورت خیلی مفیده. آب برنج باعث جوانسازی پوست میشه و برای درمان آفتاب سوختگی هم خوبه. با آب برنج می تونین انواع مختلفی از ماسک های صورت رو تهیه کنین که من طرز تهیه ی یکی از ماسک هایی که با آب برنج میشه درست کرد رو بهتون میگم: 3 قاشق غذاخوری آب برنج رو با یه قاشق غذاخوری کشک و یه قاشق غذاخوری عسل ترکیب کنین و خوب به هم بزنین تا کاملا یکدست بشه. بعد این ترکیبو به پوستتون بزنین و اجازه بدین که روی پوستتون کاملا خشک بشه. بعد از خشک شدن می تونین صورتتون رو با آب سرد بشورید و خشک کنین. این ماسک خاصیت روشن کنندگی پوست رو داره. واسه کسب نتیجه بهتره که از این ماسک حداقل هفته ای یکبار استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


طریقه مصرف آب برنج برای پوست نحوه استفاده از آب برنج برای پوست آب برنج برای پوست صورت طرز تهیه آب برنج برای ماسک صورت طرز استفاده از آب برنج برای صورت نحوه ساخت ماسک آب برنج برای صورت

مشاهده کلینیک زیبایی