سوال کاربر

برداشتن خال ملتحمه چشم و عمل ملتحمه چگونه است و آیا با لیزر میشه برداشت و با عمل بهتره یا لیزر بهتر است؟

تاریخ ثبت : 1401/03/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


عمل برداشتن خال ملتحمه چشم :

خال ملتحمه ای خالی است که روی خارجی ترین لایه داخلی چشم قرار دارد. برای برداشتن این نوع خال، باید به چشم پزشک مراجعه کرد. متخصص چشم با بررسی عملکرد خال به صورت دوره ای، خوش خیم یا بدخیم بودن آن را تشخیص میدهد. یکی از ایمن ترین راهکارها برای برداشتن خال ملتحمه چشم، لیزر است.

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ N.i


عمل ملتحمه چشم عملی است که در آن، خال داخل چشم برداشته می شود. این خال باید زیر نظر چشم پزشک متخصص انجام شود تا آسیبی به بافت چشم وارد نشود. عمل ملتحمه چشم می تواند توسط جراحی و یا لیزر انجام شود. اگر این عمل قابل اجرا با لیزر باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت.

تاریخ ثبت : 1401/05/08

پاسخ مبینا

سمیرا

به دو دلیل این خال هارو برمیدارن . یا بخاطر زیبایی یا مشکوک به بدخیمی باشید. اگه دچار خونریزی .بزرگ شدن ناگهانی .تغیر رنگ .بزرگ تر شدنش شدید زودتر به چشم پزشک مراجعه کنید .برای راحت شدن از شرش باید جراحی کرد که هم بدخیم نشه و هم برای زیبایی .لیزر هم داخل اتاق عمل هست.ممکنه خال رو به درستی کامل برنداشته باشن و حتی با وجود اینکه چیزی داخل چشم نمیبینید اما ممکنه یه مقدار از سلول های خال که لا چشم دیده نمیشن تو چشم مونده باشن و باز دوباره به تکثیر ادامه بدن در نتیجه باز خال برگرده .

تاریخ ثبت : 1402/01/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برداشتن خال ملتحمه چشم برداشتن خال ملتحمه عمل برداشتن خال متلحمه برداشتن خال متلحمه با لیزر

مشاهده کلینیک زیبایی