سوال کاربر

روغن سیاه دانه برای کک و مک و آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان کک مک پوست صورت خوب است

تاریخ ثبت : 1401/03/22
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن سیاه دانه برای کک و مک پوست صورت خوب است؟

درمان لکه های پوستی و کک و مک یکی از رایج ترین کاربردهای روغن سیاه دانه محسوب می شود. برای رفع کک و مک با روغن سیاهدانه لازم است پوست برای یک دوره خاص تحت ماساژ با این روغن قرار گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ N.i


پوستی که دارای کک و مک هست را به طور مرتب با روغن سیاهدانه ماساژ دهید. توجه کنید که این روغن اصل، با کیفیت، خالص و تازه باشد. با اجرای مرتب این تکنیک، می توان به مرور شاهد محو شدن کک و مک بود.

تاریخ ثبت : 1401/09/13

پاسخ مبینا

سمیرا

روغن سیاهدانه برای لکه های پوستی و کک و مک مفیده .

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ م.رستگار


اینو نمیدونم 

اما اگه کم و مک داری اصلا بدون زد آفتاب در معرض نور خورشید نباش … کمپرس یخ یا گزاشتن یخ اما نه به صورت مستقیم خیلی مفیده. 

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ فرزانه


روغن سیاهدانه دارای ماده ای به اسم تیموکینون هست که یه نوع آنتی اکسیدان به حساب میاد این ماده میتونه باعث از بین رفتن لک ها بشه و میتونه به توزیع بهتر ملانین پوست کمک کنه تا حد زیادی هم برای رفع جوش خوبه

تاریخ ثبت : 1402/03/12

پاسخ ماهک


بهترین روش برای از بین بردن کک و مک اول از همه مراقبت از پوستت در برابر آفتاب هست و حتما از کرم های زد آفتاب استفاده کن ، و بعدش گزاشتن یخ روی پوستت خیلی خیلی به از بین رفتن و کم شدنش کمک می‌کنه .

تاریخ ثبت : 1402/05/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای کک و مک روغن سیاه دانه برای کک مک آیا روغن سیاه دانه برای کک و مک خوب است آیا روغن سیاه دانه برای کک و مک خوبه

مشاهده کلینیک زیبایی