سوال کاربر

آیا میشود بعد از عمل جراحی زیبایی بینی چسب نزد

تاریخ ثبت : 1401/03/21
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا میشود بعد از عمل بینی چسب نزد :

چسب زدن به بینی بعد از عمل مزایای بسیاری دارد. این کار موجب کاهش تورم و همچنین فرم گرفتن بهتر بینی می شود. درحالیکه چسب نزدن موجب طولانی شدن دوره نقاهت و گاهی نیز باعث بد شکلی بینی می شود. بنابراین ترجیح این است که پس از عمل بینی حتما از چسب استفاده کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ شیدا


اگه می خواید مهمونی برین شاید بشه واسه دو سه ساعت چسب رو از روی بینی برداشت اما نمیشه کلا بذارینش کنار. چسب بینی به کاهش تورم بینی و فرم دهی بهترش خیلی کمک می کنه و به همین علت باید حداقل بین دو هفته تا دو ماه چسب روی بینی باشه. در واقع اینکه چسب باید چه مدت روی بینی باشه بستگی به پوست بینی داره. کسایی که پوست بینی نازکی دارن همون دو هفته فک می کنم براشون کافی باشه اما کسایی که بینی گوشتی دارن از اونجایی که پوست بینیشون ضخیمه باید تا دو ماه و شایدم حتی بیشتر از چسب حتما استفاده کنن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ بهار


نه این کار امکانپذیر نیست چونکه چسب بینی خیلی روی فرم دادن به بینی و کاهش تورم کمک می کنه. در واقع چسب زدن جزو یکی از مهم ترین الزامات هستش که باید حتما بهش توجه بشه. البته فقط چسب زدن خالی نمی تونه کمکی کنه. شما باید نحوه ی چسب زدن رو به شکل کاملا اصولی یاد بگیرین. معمولا پزشکا برای بار اول خودشون به بینی شما چسب میزنن و نحوه ی این کار رو هم بهتون یاد میدن.  

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا میشود بعد از عمل بینی چسب نزد آیا میشود بعد از جراحی بینی چسب نزد چسب نزدن بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی