سوال کاربر

بعد از میکروبلیدینگ چه پمادی بزنیم و از چه کرمی استفاده کنیم و چه کرمی پس از میکروبلیدینگ خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


بعد از میکروبلیدینگ چه پمادی بزنیم :

بعد از میکروبلیدینگ ممکن است نیاز باشد که از برخی پمادها در جهت تسریع فرایند بهبودی استفاده کرد. این پمادها معمولا از نوع مرطوب کننده، آبرسان و ترمیم کننده هستند. استفاده از هر نوع پمادی در این دوره بهتر است با مشورت متخصص و به توصیه و تجویز او انجام بگیرد. اغلب پمادهایی که در این دوره مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:
•    پماد آ د
•    پماد تتراسایکلین
•    پماد جنتا مایسین
 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ مائده


همونطور که می دونین زمانی که کار میکرو و یا فیبروز و هاشور ابرو رو انجام میدین یه مقدار پوست ناحیه ی ابرو خراشیده میشه. واسه اینکه این زخم و خراشیدگی ایجاد شده برطرف بشه و پوست کاملا ترمیم بشه لازمه که به خوبی مراقبت کنین ازش و از یک سری از پمادها استفاده کنین. برای جلوگیری از بروز عفونت پیشنهاد می کنم که از پماد جنتامایسین و یا تتراسایکلین استفاده بشه. البته باید توجه داشته باشین که بیشتر از دو الی سه باز از این پمادها استفاده نشه چونکه بیشتر برای عفونته و متاسفانه این پمادها روی رنگ میکرو و فیبروز ابرو تاثیر منفی میذارن و اونو کمرنگ و محو می کنن. پس اگه احتمال عفونت خیلی بالاست برید سراغ این دوتا پماد. کرم مراقبتی پرپل گلاید بهترین انتخابه. مثل وازلین ترکیب نفتی دتاخلش نداره و باعث بروز حساسیت هم نمیشه. 

تاریخ ثبت : 1401/06/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


بعد از میکروبلیدینگ چه پمادی بزنیم پماد بعد از میکروبلیدینگ اسم پماد بعد از میکروبلیدینگ پماد ویتامین آ بعد از میکروبلیدینگ

مشاهده کلینیک زیبایی