سوال کاربر

لیفت لثه با لیزر بهتر است یا با عمل جراحی بهتره و از کدام روش برای لیفت لثه خوبه که استفاه کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/20
پاسخ سایت

پاسخ سایت


لیفت لثه با لیزر بهتر است یا با عمل جراحی بهتره :

لیفت لثه با هدف اصلاح طرح لبخند انجام می گیرد. روش جراحی برای لیفت لثه روشی تهاجمی بوده و تقریبا روشی سنتی به شمار می رود. لیفت لثه را می توان با لیزر و با دقت بالا و درد کمتری انجام داد.

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ N.i


لیفت لثه با لیزر بهتر از لیفت لثه با جراحی است. لیزر روشی است که لیفت لثه را با درد و خونریزی کمتر و با دوره نقاهت کوتاه تر انجام می دهد. همچنین دقت روش لیزر بیشتر از جراحی در لیفت لثه است. توسط لیفت لثه با لیزر می توان به یک طرح لبخند زیبا و مناسب دست یافت.

تاریخ ثبت : 1401/05/08

پاسخ مائده


لیفت لثه با عمل جراحی یه روش سنتی هستش که بیشتر در گذشته استفاده میشد. مدت زمان این عمل طولانیه و هزینه ی نسبتا بالایی هم داره. این روش در حال حاضر فقط زمانی مورد استفاده قرار میگیره که پزشک قصد داشته باشه بافت زیادی رو از لثه برداره. امروزه بیشتر از لیزر استفاده میکنن. روش لیزر ارزون قیمت تره. در این روش به بافت های دیگه لثه آسیبی وارد نمیشه و هزینه ی کمتری هم داره. 

تاریخ ثبت : 1401/05/10

پاسخ مبینا

سمیرا

لیفت لثه با لیزر باعث میشه لبخند زیباتری داشته باشید .با لیفت لثه میتونید همه ی مشکلات مربوط به لثه رو از بین ببرید مثل تحلیل لثه ها.برامدگی بیش از حد لثه ها.وقتی موقع خندیدن لثه هاتون مشخص میشه .کسایی که استخون فک شون نامتناسبه. کوتاه بودن لب بالایی.برای کسایی که دوست ندارن زیر تیغ جراحی برن لیفت با لیزر گزینه ی مناسبی.قبلا با جراحی ممکن بود لثه بریده بشه الان با پیشرفت تکنولوژی در مدت کوتاهی با لیزر میتونید انجام بدید .اول یه بی حسی موضعی تزریق میشه بعد خط لثه بریده میشه .خونریزی اتفاق نمیفته.ویا خیلی جزئیه.بعد انجام عمل مراقبت های بهداشتی رو رعایت کنید که بافت ها دچار عفونت نشن.

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیفت لثه با لیزر بهتر است یا جراحی لیفت لثه با عمل بهتره یا لیزر برای لیفت لثه بهتر است از لیزر استفاده کنیم یا جراحی

مشاهده کلینیک زیبایی