سوال کاربر

کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو و آیا بعد از کاشت مو کربوکسی تراپی خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/03/19
پاسخ سایت

پاسخ سایت


کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو :

یکی از راههای تقویت رشد مو بعد از کاشت، استفاده از تکنیک کربوکسی تراپی است. کربوکسی تراپی با افزایش جریان گردش خون موجب تحریک فولیکولهای مو و رشد آنها خواهد شد. کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو را می توان با هدف تحریک تار موهای کاشته شده برای رشد و یا با هدف افزایش ضخامت تار موهای کاشته شده انجام داد.

تاریخ ثبت : 1401/03/19

پاسخ N.i


بعد از کاشت مو بهتر است که اقداماتی برای تحریک تار موهای کاشته شده انجام داد. قطعا هر یک از این اقدامات باید پس از تایید پزشک کاشت مو اجرا شوند. یکی از تکنیکهایی که در راستای تقویت رشد مو پس از کاشت موموثر است، کربوکسی تراپی است.

تاریخ ثبت : 1401/04/23

پاسخ مبینا

سمیرا

بعد کاشت مو .فولیکول‌های کاشته شده به دلیل شوک و جابه جایی وارد فاز استراحت میشن و بصورت موقتی دچار ریزش میشن ‌.در این مدت که موها تو فاز استراحت هستن میتونید از ماینوکسیدل یا فیناستراید و روش های کربوکسی تراپی  و مزوتراپی مو استفاده کنید .کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو فولیکول‌های موی در حال رشد رو تحریک و تقویت میکنه تا ضخیم و مقاوم تر بشن موها .با تزریق دی اکسید  کربن به پوست سر بعد کاشت مو .گردش خون در پوست افزایش پیدا میکنه و موجب تغذیه بهتر فولیکول‌های مو میشه و باعث میشه موها سریع تر رشد کنن .

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو آیا کربوکسی تراپی بعد از کاشت مو خوبه

مشاهده کلینیک زیبایی