سوال کاربر

آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان خشکی بینی خوبه و تاثیری دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن سیاه دانه برای خشکی بینی :

خواص ضد التهابی، ضد میکروبی، آنتی اکسیدانی، آنتی هیستامین و حتی ضد درد روغن سیاهدانه موجب کارایی آن برای رفع مشکلات بینی شده است. از جمله علائم بینی که می توان آنها را با مصرف موضعی روغن سیاهدانه برطرف کرد عبارتند از:
•    خشکی بینی
•    گرفتگی بینی
•    خارش بینی
•    آبریزش بینی
•    عطسه کردن
•    سینوزیت
 

تاریخ ثبت : 1401/03/18

پاسخ N.i


اگر دچار خشکی و خارش بینی می شوید، استفاده از روغن سیاهدانه یک راهکار خانگی ایده آل است. تکه ای پنبه را به روغن سیاهدانه آغشته کنید و آن را به صورت ضربه ای به داخل و اطراف بینی بزنید. این کار را همواره و در زمان خشک شدن بینی انجام دهید تا خشکی بینی به طور کامل رفع شود.

تاریخ ثبت : 1401/11/07

پاسخ مبینا

سمیرا

میگن کسایی که سلول های از  دست رفته بینی شون رو از دست دادن روغن سیاهدانه میریزن داخل بینی که حس بویایی از دست رفته رو به دست بیارن . حالا نرید سرتون و عقب خم کنید روغن بریزید . بینی  در نهایت به مغز ختم میشه خب معلومه خطرناکه و آسیب می‌بینید.  میتونید اگه میخواید از این روش روغن استفاده کنید  در حالیکه سرپا وایسادید و سرتون کاملا عمودی هست نه اینکه سر رو به عقب خم کنید نه اصلا ‌. بعد یه پنبه رو بزنید روغن سیاهدانه همونجا قسمت سوراخ ها پنبه رو بکشید . جوری که بعدش دراز نکشید داخل ته بینی بره . یکم در حد مرطوب کردن بینی کافیه . 

تاریخ ثبت : 1402/01/10
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای خشکی بینی روغن سیاه دانه برای رفع خشکی بینی روغن سیاه دانه برای از بین بردن خشکی بینی روغن سیاه دانه برای درمان بینی آیا روغن سیاه دانه برای خشکی بینی خوبه

مشاهده کلینیک زیبایی