سوال کاربر

خواص روغن سیاه دانه برای درمان و رفع و از بین بردن شوره سر چیست و آیا میتوان با مالیدن به موی سر شوره را از بین برد و تاثیری دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن سیاه دانه برای شوره سر :

سیاهدانه یک ماده ایده آل برای تولید دارو و سایر لوازم آرایشی است. روغن سیاهدانه آنتی باکتریال، ضد قارچ، ضد التهاب و آنتی اکسیدان است و به شدت برای مو پیشنهاد می شود. خواص روغن سیاه دانه می توانند با رسیدگی به مسائلی مانند شوره سر، به حفظ سلامت پوست سر کمک کنند و در عین حال پوست سر را مرطوب نگه دارد.

تاریخ ثبت : 1401/03/18

پاسخ مائده


بله این روغن هم باعث تقویت و افزایش رشد مو میشه و هم در برطرف کردن شوره سر موثره. کافیه یه ساعت قبل از اینکه به حموم برید یه مقدار از این روغن رو بریزید تو دستتون و کف سر رو باهاش ماساژ بدید. اگه به مدت یه ماه قبل از اینکه به حموم برید این کاری که گفتم رو انجام بدید شک نکنین که همه ی شوره های سرتون از بین میره. 

تاریخ ثبت : 1401/04/19

پاسخ ری


روغن سیاه دانه یکی از روغن های پر طرف دار برای پوست و مو هست که خواص های زیادی هم داره . از خواصش برای مو میتونیم به نرم شدن مو . رفع شوره سر . رفع موخوره . رشد بهتر موها . و روغن سیاه دانه سرشار از مواد مغذی هست و شما برای استفاده از روغن سیاه دانه برای رفع شوره باید نیم ساعت قبل حمام به کف سرتون بزنید و ماساژ بدید و بعد حمام برید و با شامپو مخصوص موهاتون و حتما ضد شورش و تهیه کنید . و بعد از حمام حتما ماسک مو استفاده کنید .

تاریخ ثبت : 1401/12/03

پاسخ مبینا

سمیرا

بله شوره و خشکی سر رو از بین میبره 

تاریخ ثبت : 1401/12/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای شوره سر خواص روغن سیاه دانه برای شوره سر روغن سیاه دانه برای درمان شوره سر

مشاهده کلینیک زیبایی