سوال کاربر

خاصیت و خواص و فواید روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه چیست و آیا خوبه

تاریخ ثبت : 1401/03/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


خواص روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه چیست؟

روغن سیاه دانه قادر است ضخامت و پرپشتی مژه ها و ابروها را افزایش دهد. برای رسیدن به این ویژگی مثبت، کافیست ابروها و مژه ها را به طور مرتب با استفاده از انگشتان آغشته به روغن سیاهدانه ماساژ داد. هنگام استفاده از روغن سیاه دانه روی مژه ها، ابروها و یا هر جایی نزدیک چشم باید بسیار مراقب بود. این روغن نباید وارد چشم شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/18

پاسخ بهار


روغن سیاه دونه رو می تونین خیلی راحت از عطاری ها تهیه کنین. این روغن واسه تقویت و رشد مژه ها و ابروها و موی سر خیلی خیلی مفیده. روغن سیاه دونه باعث پرشدن قسمت های خالی ابرو میشه. ساقه ی موهارو تقویت   می کنه. باعث رشد و پرپشتی مژه میشه. اگه این روغن می خواین واسه مژه استفاده کنین بهتره چند قطره از این روغن رو بریزین روی یه فرچه ی تمیز و باهاش مژه هارو شونه بزنین. اگه می خواین واسه ابروهاتون استفاده کنین  می تونین نصف قاشق غذاخوری از این روغن رو گرم کنین و بعد با سر انگشتاتون به ناحیه ی ابرو بزنین و ماساژ بدین. اگه هم برای مو می خواین استفاده کنین باید فقط به ساقه ی مو بزنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


خواص روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه خواص روغن سیاه دانه برای ابرو خواص روغن سیاه دانه برای مژه فواید روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه

مشاهده کلینیک زیبایی