سوال کاربر

خاصیت و خواص و فواید روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه چیست و آیا خوبه

تاریخ ثبت : 1401/03/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


خواص روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه چیست؟

روغن سیاه دانه قادر است ضخامت و پرپشتی مژه ها و ابروها را افزایش دهد. برای رسیدن به این ویژگی مثبت، کافیست ابروها و مژه ها را به طور مرتب با استفاده از انگشتان آغشته به روغن سیاهدانه ماساژ داد. هنگام استفاده از روغن سیاه دانه روی مژه ها، ابروها و یا هر جایی نزدیک چشم باید بسیار مراقب بود. این روغن نباید وارد چشم شود.

فواید روغن سیاه دانه برای مژه ها

یک راهکار خانگی و طبیعی برای داشتن مژه های زیبا، پرپشت و ضخیم استفاده از روغن سیاهدانه است. درصورتیکه مژه ها به طور مرتب با روغن سیاه دانه ماساژ داده شوند، مواد مغذی مورد نیاز جذب مژه ها شده و در نهایت تقویت می شوند. در استفاده از روغن سیاه دانه برای مژه ها لازم است مراقب بود تا روغن به داخل چشم نفوذ نکند. ماساژ مژه ها با روغن سیاه دانه بهتر است با مقدار کم روغن و توسط دو انگشت دست به صورت کاملا ملایم انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/18

پاسخ mitra


روغن سیاه دونه رو می تونین خیلی راحت از عطاری ها تهیه کنین. این روغن واسه تقویت و رشد مژه ها و ابروها و موی سر خیلی خیلی مفیده. روغن سیاه دونه باعث پرشدن قسمت های خالی ابرو میشه. ساقه ی موهارو تقویت   می کنه. باعث رشد و پرپشتی مژه میشه. اگه این روغن می خواین واسه مژه استفاده کنین بهتره چند قطره از این روغن رو بریزین روی یه فرچه ی تمیز و باهاش مژه هارو شونه بزنین. اگه می خواین واسه ابروهاتون استفاده کنین  می تونین نصف قاشق غذاخوری از این روغن رو گرم کنین و بعد با سر انگشتاتون به ناحیه ی ابرو بزنین و ماساژ بدین. اگه هم برای مو می خواین استفاده کنین باید فقط به ساقه ی مو بزنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ مبینا

سمیرا

یکی از خواص روغن سیاهدانه تقویت و پرپشت کردن ابرو و مژه هست .این روغن باعث میشه فولیکول های مو تحریک بشن و همین تاثیر میزاره روی رشد مجدد موها 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ لیلا


روغن سیاهدانه یکی از خاصیت هاش اینه که باعث رشد و تقویت موها میشه 

تاریخ ثبت : 1402/06/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


خواص روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه خواص روغن سیاه دانه برای ابرو خواص روغن سیاه دانه برای مژه فواید روغن سیاه دانه برای ابرو و مژه فواید روغن سیاه دانه برای مژه ها

مشاهده کلینیک زیبایی