سوال کاربر

چگونه برای عمل جراحی زیبایی بینی پول جمع کنیم و نحوه پس انداز و پول جمع کردن برای عمل بینی

تاریخ ثبت : 1401/03/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از آنجایی که عمل جراحی بینی عمل زیبایی به شمار می رود، شامل بیمه نمی شود. بنابراین هر فردی برای عمل زیبایی بینی موظف به پرداخت هزینه کامل است. پول عمل بینی برای بسیاری از افراد سنگین است و بهتر است که برای جمع آوری آن برنامه ریزی داشت. پس انداز کردن در یک دوره می تواند در نهایت پول این عمل را فراهم کند.

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ ملیکا


یکی از دغدغه ی کسایی که می خوان بینیشون رو عمل کنن بحث هزینه ها هستش. اگه عمل بینی به هدف زیبایی انجام بشه هیچ شرکت بیمه ای هزینش رو تقبل نمی کنه و تمام و کمال خودتون باید پرداخت کنین. اگه برای هزینش مشکل دارین می تونین پیش دکترایی برین که هزینه رو به شکل اقساط هم دریافت می کنن. اینطوری به جای پرداخت یکجا می تونین خورد خورد هزینه رو بدین و براتون راحت تره. اگه بینیتون مشکل جزئی داره می تونین به جای عمل جراحی از فیلر استفاده کنین. فیلر تکنیکی هستش که باعث اصلاح فرم بینی میشه و با روش جراحی کاملا متفاوته. هزینش هم خیلی خیلی کمتره. مزیت دیگه ی این روش این هستش که نیازی هم به بیهوشی نداره و دوره ی نقاهتش هم خیلی کوتاهه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ mitra


عمل بینی جزو جراحی هایی هستش که معمولا هزینه ی زیادی رو می خواد. از اونجایی که بیمه هم هزینه ی عمل رو پرداخت نمی کنه باید حتما واسه هزینه ی این عمل یه برنامه ریزی داشته باشین. اگه هزینه ی جراحی واستون خیلی زیاده و قادر به پرداختش نیستین می تونین از گزینه های دیگه استفاده کنین. به طور مثال کسایی که بینی گوشتی دارن می تونن به شکل موقت از چسب لیفت بینی استفاده کنن. این چسبا هزینه ی کمی دارن و می تونن فرم بینی رو اصلاح کنن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ ری


اگه که عمل جراحیتون برای زیبایی هست و مشکل خاصی ندارید میتونید راه های کم هزینه استفاده کنید چون که بیمه هزینه عمل جراحی و رو پرداخت نمیکنه و شما هر نوع بیمه ی دیگه ای مثل بیمه تکمیلی هم باشید این هزینه رو هیچ کدوم گردن نمیگیرن و تموم هزینه ها از ازمایش ها قبل جراحی تا وسایل مورد نیاز،بعد از عمل خودتون باید پرداخت کنید ، پس اگر نمیتونید این هزینه کلان رو پرداخت کنید بهتره از،پلاسما جت یا فیلر استفاده کنید و این روش ها هم با یه جلسه حل نمیشه و باید حداقل سه تا شش جلسه برید.

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ مبینا

سمیرا

ماهانه یکم از پولتون رو پس انداز کنید تو یکسال یه مقدار پول پس انداز شده . یا پولای قرعه کشی که همسایه ها جمع میکنن بنویسید ماهانه یکم پول میدین جمع میشه .دیگه همونجوری که برای بقیه چیزا پول جمع میکنید میتونید اونجوری جمع کنید و بینی تون رو عمل کنید .

تاریخ ثبت : 1402/01/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چگونه برای عمل بینی پول جمع کنیم چگونه برای جراحی بینی پول جمع کنیم نحوه پس انداز کردن برای عمل بینی روش پس انداز کردن برای جراحی بینی

مشاهده کلینیک زیبایی