سوال کاربر

اگر بعد از عمل جراحی زیبایی بینی ضربه بخورد و به بینی ضربه وارد بشود و وارد شود چه میشود و چه اتفاقی می افتد؟

تاریخ ثبت : 1401/03/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


پیشگیری از وارد شدن هرگونه ضربه به بینی بعد از عمل امری بسیار ضروری است. وارد شدن ضربه به بینی می تواند منجر به کج شدن بینی، خونریزی و درد شدید بینی شود. اگر به هر دلیلی ضربه ای به بینی بعد از عمل وارد شد و این ضربه منجر به خونریزی یا درد شد، حتما باید به پزشک مراجعه کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ ملیکا


بعد از عمل بینی از اونجایی که استخوون بینی هنوز تو محل جدید خودش کاملا مستقر نشده باید خیلی مراقب باشین تا هیچ ضربه ای بهش وارد نشه. اگه خدایی نکرده به بینیتون ضربه وارد بشه و این ضربه شدید باشه ممکنه که شما مجبور بشین تا یه عمل جراحی دیگه انجام بدین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ ملیکا


وقتی که شما بینیتون رو عمل می کنین باید بدونین که بینی شما نسبت به قبل خیلی حساس تر شده و باید بیشتر مراقبش باشین. اگه به بینی ضربه وارد بشه در صورتی که شدت ضربه زیاد باشه احتمالا نیازه که یه عمل ترمیمی دیگه انجام بدین. به این دلیل که تو هفته های اول بعد از عمل استخوون بینی خیلی نرمه و هر فشار جزئی می تونه باعث تغییر شکلش بشه. پس باید خیلی مراقب باشین. اگه به بینیتون ضربه وارد شد و دچار خونریزی شد باید اول خونسردیتون رو حفظ کنین. قسمت نرم بینی رو با انگشت شصتتون خیلی آروم بگیرین تا خونریزی بند بیاد. بعد از بند اومدن خونریزی هم حتما باید به پزشک مراجعه کنین. 

 

تاریخ ثبت : 1401/03/27

پاسخ ری


درسته عمل بینی عمل سبکی هست اما مراقبت های ویژه ای هم داره که باید بگم مراقبت کردن ازش ده برابر سخت تر از جراحی هست و باید خیلی مراقب باشید اگه ظربه بخوره اسیب جدی میبینید و ممکنه نیاز به عمل فوری و هزینه ی خیلی بیشتر از عمل اول باشه پس بهتره بعد جراحی خیلی مراقب باشید.

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ مبینا

سمیرا

حتی ضربه آروم هم میتونه تاثیر منفی روی بینی بزاره.حداقل تا یکسال خیلی مراقب باشید 

تاریخ ثبت : 1402/01/14

پاسخ م.رستگار


حتی اگه ضربه خیلی آروم باشه و باعث خطر جدی ام نشه بازم باعث میشه درد زیادی تحمل کنید . 

 

تاریخ ثبت : 1402/01/27
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


اگر بعد از عمل بینی ضربه بخورد چه میشود اگر بعد از جراحی به بینی ضربه بخورد ضربه به بینی عمل شده ضربه بعد از عمل بینی ضربه خوردن بینی عمل کرده ضربه آرام به بینی عمل شده ضربه به نوک بینی عمل شده ضربه کوچک به بینی عمل شده ضربه خوردن بعد از عمل بینی ضربه شدید به بینی عمل شده

مشاهده کلینیک زیبایی