سوال کاربر

چرا سیگار کشیدن و مصرف دخانیات برای عمل جراحی زیبایی بینی ضرر دارد و علت و دلیل آن چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/03/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


سیگار برای عمل بینی ضرر دارد و از مصرف آن قبل و بعد از عمل بینی باید پرهیز کرد. سیگار می‌تواند رقت خون را بالا برده و زمینه خونریزی را فراهم کند. همچنین استعمال سیگار از ترمیم به موقع زخم های حاصل از جراحی پیشگیری می کند. علاوه بر این، سیگار دلیلی قطعی برای ایجاد عفونت در بدن و طولانی شدن دوره نقاهت عمل بینی است.

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ ملیکا


یکی از نکات خیلی مهمی که باید بدونید اینه که اگه سیگاری هستین و قصد انجام عمل بینی رو دارید باید به مدت 3 هفته قبل از عمل سراغ سیگار و به صورت کلی دخانیات نرید چون سیگار باعث میشه که ریکاوری بعد از عمل به شدت کند بشه. زخم ها و بخیه ها دیتر خوب میشن و امکان بروز عفونت هم بیشتر میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/20

پاسخ م.رستگار


به دلیل تاثیری که روی سلول های خونی شما دارد تحت هیچ شرایطی از سیگار قبل جراحی و بیشتر از آن بعد از عمل جراحی نباید استفاده کنید سیگار کشیدن  بعد از عمل زیبایی بینی می‌تواند توانایی این سلول‌ها را در ترمیم مناسب بینی کاهش دهد و سلامت و نتایج مورد نظرتان را به خطر بینداز پس بهتر است حتما از این کار خودداری کنید.  

تاریخ ثبت : 1401/12/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا سیگار برای عمل بینی ضرر دارد چرا سیگار برای جراحی بینی ضرر دارد چرا سیگار کشیدن برای عمل بینی ضرر دارد چرا سیگار کشیدن برای جراحی زیبایی بینی ضرر دارد علت اینکه سیگار کشیدن برای عمل بینی ضرر دارد

مشاهده کلینیک زیبایی