سوال کاربر

خواص و فواید روغن درخت چای برای ابرو چیست و استفاده و مالیدن به ابرو چه خاصیتی برای تقویت و پرپشت دارد و آیا موثر است

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن درخت چای دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد باکتریایی و ضد قارچی است. این روغن با افزایش جریان خون و همچنین ضد عفونی کردن فولیکولها، موجب تحریک رشد آنها می شود. روغن درخت چای باید به طور مرتب و هر شب روی ابروها مالیده شود تا به نتایج قابل قبولی برسد.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ مائده


یکی از روغن های طبیعی ای که می تونین ازش برای تقویت موهای ناحیه ی ابرو استفاده کنین روغن درخت چای هستش. این روغن باعث تحریک پیاز مو میشه و رشد موهارو افزایش میده. همچنین باعث افزایش ضخامت موها هم میشه. فقط نکته ای که قبل از استفاده از این روغن باید بهتون بگم اینه که بعضی از افراد نسبت به روغن درخت چای حساسیت دارن پس بهتره که قبلش یه مقدار از این روغن رو به پوست بزنین و تست کنین و اگه مشکلی ایجاد نشد منی تونین دیگه با خیال راحت ازش استفاده کنین. برای کسب نتیجه خوب بهتره که شب قبل از خواب روغن درخت چای رو به موهای ناحیه ابرو بزنین و اجازه بدین که تا حداقل تا صبح روی ابرو باقی بمونه تا همه ی خاصیت این روغن جذب موها بشه.

تاریخ ثبت : 1401/06/13

پاسخ مبینا

سمیرا

روغن درخت چای باعث افزایش گردش خون میشه که همین باعث دفع مواد سمی میشه در نتیجه پیاز موها تحریک میشه . خاصیت ضد عفونی کننده .ضد قارچ .ضد التهابی .داره. باعث میشه موها تمیز و سالم باشن .باعث افزایش رشد موها میشه .واسه پرپشت شدن موها خیلی خوبه .

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ ری


روغن درخت چای خواص زیادی داره و برای پوست و مو میتونید استفاده کنید از خواصش برای پوست میتونم بگم براتون که باعث روشن شدن پوست رفت لک های صورت . روشن سازی پوست میشه و باید در نظر بگیرید نباید خیلی زیاد ازش استفاده کنید . برای ابرو هم باعث پر پشت شدن رشد محکم تار های ابرو میشه به شرطی که به صورت دائمی و به اندازه استفاده کنید . برای ابروتون میتونید هر شب قبل خواب ابروهاتون رو چرب کنید . برای مو هم باعث نرمی مو و رفع شوره میشه 

تاریخ ثبت : 1402/04/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


خواص روغن درخت چای برای ابرو فواید روغن درخت چای برای ابرو خاصیت روغن درخت چای برای ابرو آیا روغن درخت چای برای ابرو خوبه تاثیر روغن درخت چای روی ابرو

مشاهده کلینیک زیبایی