سوال کاربر

آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان پیاده روی کرد و راه رفتن پس از عمل خوبه و بعد از چند وقت و چه مدت میتوانیم کنیم؟

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بعد از عمل بینی میتوان پیاده روی کرد

پیاده روی بعد از گذشت دو روز از عمل بینی مانعی ندارد. اما لازم است این پیاده روی طولانی مدت نبوده و همچنین با آرامش انجام گیرد. به طور کلی، پیاده روی آرام می تواند برای فرایند بهبودی بینی نیز کمک کننده باشد.

آیا راه رفتن بعد از عمل بینی خوب است

قاعده کلی این است که حداقل تا دو روز بعد از عمل بینی، تحرک به کمترین حد خود برسد. پس از گذشت این دو روز، راه رفتن و سایر فعالیت های ملایم مشکلی نخواهد داشت. راه رفتن بعد از عمل بینی تا رسیدن به بهبودی کامل باید بسیار آرام بوده و طولانی نشود.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ N.i


پیاده روی بعد از عمل بینی مانعی ندارد؛ به شرطی که با احتیاط انجام شود. در حقیقت، بعد از عمل بینی می بایست از پیاده روی تند پرهیز کرد. به طور کلی، بعد از دو تا سه روز از عمل بینی می توان به پیاده روی پرداخت. از آنجایی که انجام فعالیت های ورزشی سنگین بعد از عمل بینی ممنوع است، پیاده روی بهترین گزینه برای داشتن تحرک در این دوره است.

تاریخ ثبت : 1401/03/30

پاسخ مبینا

سمیرا

بهتره تا 48 ساعت بعد عمل بینی استراحت کنید.البته خب میگن پیاده روی در حد 5دقیقه از ایجاد لخته بعد عمل جلوگیری میکنه.سعی کنید لااقل یک هفته اول بعد عمل جراحی در حد فقط 5 دقیقه اونم خیلی آروم پیاده روی داشته باشید و سریع ودر حد دویدن نباشه.هفته دوم به 10 دقیقه به همین شکل افزایش بدید.هفته سوم 15 دقیقه.

تاریخ ثبت : 1402/01/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از عمل بینی میتوان پیاده روی کرد آیا بعد از جراحی بینی میتوان پیاده روی کرد پیاده روی کردن بعد از عمل بینی پیاده روی کردن بعد از جراحی زیبایی بینی چند وقت بعد از عمل بینی میتوانیم پیاده روی کنیم چه مدت پس از جراحی بینی میشه پیاده روی کرد آیا راه رفتن بعد از عمل بینی خوب است

مشاهده کلینیک زیبایی