سوال کاربر

آیا بعد از عمل جراحی زیبایی بینی میتوان دندان کشید و چه مدت زمان و چند وقت بعد از عمل بینی میتوان دندان کشید؟

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


در صورتیکه درد دندانی وخیم و وضعیت آن اورژانسی باشد، می توان برای رفع آن به دندانپزشک مراجعه کرد. اما درصورتیکه مراجعه به دندانپزشک و رفع مشکلات دندانی غیرضروری باشد، بهتر است در دو ماه اول بعد از عمل بینی از کشیدن دندان خودداری کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ شیدا


بعد از انجام عمل بینی باید بدونین که بلافاصله نمیشه از خدمات دندونپزشکی مثل کشیدن دندون و عصب کشی و... استفاده کرد چونکه ممکنه دست پزشک به بینیتون برخورد کنه و باعث فشار اومدن به استخوون بینی بشه. از اونجایی که استخوون بینی بعد از عمل هنوز تو جای جدید خودش کاملا محکم نشده،‌ برخورد دست پزشک به بینی می تونه مشکل زا بشه. برای کشیدن دندون باید حداقل 4 ماه از زمان عمل بینی گذشته باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ mitra


از اونجایی که درمان های مربوط به دندونپزشکی همه تهاجمی هستن و فشار زیادی رو هم به شخص وارد می کنن به همین علت بهتره که بعد از عمل یه مدتی رو صبر کرده تا بهبود پیدا کنین. به طور کلی توصیه  پزشکا اینه که واسه کشیدن دندون های آسیا حداقل 4 ماه و برای کشیدن دندون عقل باید حتما 6 ماه از مدت زمان عمل بینی گذشته باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ روژان


بهترین کار اینه که قبل از عمل جراحی مشکلات دندوناتونو برطرف کنین. اگه دندونی نیاز به کشیدن و یا عصب کشی داره قبل از جراحی این کارهارو انجام بدین چونکه بعد از عمل بینی تا چند هفته نمیشه از خدمات دندونپزشکی استفاده کرد. اگه بینیتون رو عمل کردین و حالا یه مشکل اورژانسی واستون پیش اومده بهتره که حتما با دندونپزشک صحبت کنین تا نهایت دقت و توجه رو داشته باشه که یه موقع در حین کار دستش با شدت به بینی شما ضربه نخوره که دچار آسیب بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ مبینا

سمیرا

حداقل یکماه صبر کنید حال عمومی و دماغتون بهتر بشه بعد برای کشیدن دندون اقدام کنید

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از عمل بینی میتوان دندان کشید آیا بعد از جراحی بینی میتوان دندان کشید دندان کشیدن بعد از عمل بینی کشیدن دندان بعد از جراحی بینی چند وقت بعد از عمل بینی میتوان دندان کشید چه مدت بعد از عمل بینی میتوان دندان کشید

مشاهده کلینیک زیبایی