سوال کاربر

آیا روغن رزماری برای رشد ریش و سبیل خوب و مفید است و در پرپشت شدن ریش و سبیل تاثیری دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


رزماری یک داروی گیاهی است که کاربردهای گوناگونی در زمینه زیبایی پوست و مو دارد. برای جلوگیری از ریزش ریش و تقویت رشد آن می توان ریش را به مقداری روغن رزماری آغشته کرد و ماساژ داد. رزماری فولیکولهای ریش را تغذیه رسانی کرده و موجب رشد مجدد آن خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ mitra


ریش و سبیل واسه یه مرد جذابیت میاره. یکی از راه های تقویت و پرپشت کردت ریش و سبیل استفاده از روغن رزماریه. کافیه هر روز ریش و سبیل اتون رو به این روغن معجزه گر آغشته کنین و خوب ماساژ بدین. بعد از یه مدت تاثیر فوق العادش رو می بینین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مبینا

سمیرا

روغن رز ماری ریشه ی مو رو تقویت میکنه از ریزش موها جلوگیری میکنه .قبل اینکه بزنید صورتتون .صورتتون رو بشورید تا از آلودگی ها پاک بشه بعد که خشک کردید روغن رو جوری بزنید که به  ریشه موها برسه و به ریش هاتون بزنید و ماساژ بدید تا جذب پوستتون بشه .۳ الی ۴ بار در هفته ازش استفاده کنید 

تاریخ ثبت : 1402/01/10

پاسخ Mary


کلا روغن رزماری برای رشد مو و جلو گیری از ریزش مو خیلی خوبه اما اگه از روغن استفاده می‌کنی حتما قبل خوب یا قبل حمام بزن که بعدش حتما شسته بشه چون اصلا صورت چرب ظاهر قشنگی نداره. 

و اینکه می تونی خود گیاه روزماری بجوشانی ، و جوشوندش وقتی خنک شد توی یه شیشه بریزی و هر روز روی موهات اسپری کنی . اینم خیلی موثره ‌.

تاریخ ثبت : 1402/03/21

پاسخ لیلا


بله باعث تقویت فولیکول‌های مو میشه و برای رشد خیلی خوبه

تاریخ ثبت : 1402/06/26
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا رزماری برای رشد ریش خوب است آیا رزماری برای رشد سبیل خوب است آیا روغن رزماری برای پرپشت شدن ریش و سبیل خوب و مفید است

مشاهده کلینیک زیبایی