سوال کاربر

آیا بعد از تزریق ژل لب می توان رژ لب و ماتیک زد و رژ لب زدن بعد از تزریق ژل لب چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


بهتر است بلافاصله پس از تزریق ژل از زدن رژ لب پرهیز کرد. رژ لب ممکن است نامرغوب و حساسیت زا بوده و در عملکرد ژل تزریق شده به لب اختلال ایجاد کند. پس از گذشت چند روز و با رفع تورم و التهاب لب می توان از رژ لب استفاده کرد. باید توجه داشت که رژ لب استفاده شده در این دوره باید با کیفیت و حتی مورد تایید پزشک باشد.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ شیدا


بعد از تزریق ژل به لب ها ممکنه که لب هاتون به مقدار زیادی متورم و قرمز و یا حتی کبود بشن. این عارضه ها تقریبا طبیعیه و توی بیشتر افراد هم مشاهده میشه. جدی گرفتن توصیه های مراقبتی و رعایت اونا باعث میشه که خیلی سریع این عوارض برطرف بشه. یکی از نکات مهم که باید بدونید و بهش توجه داشته باشین اینه که به مدت 48 ساعت بعد از تزریق ژل به لب ها به هیچ عنوان نباید از رژ لب و مواد آرایشی دیگه برای لب هاتون استفاده کنین. واسه تسکین درد و کبودی هم می تونین از کمپرس یخ استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ مائده


بعد از تزریق ژل به لب ها حداقل تا 24 ساعت بعدش به هیچ عنوان نباید از رژ لب و مواد آرایشی دیگه استفاده کنین. ناحیه ی تزریق رو اصلا دستکاری نکنین. ماساژ هم ندین. بعد از گذشت این 24 ساعت هم اگه خواستین رژ بزنین باید از رژلب هایی استافده کنین که حاوی سرب نباشن. 

تاریخ ثبت : 1401/04/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


بعد از تزریق ژل لب می توان رژ زد رژ لب زدن بعد از تزریق ژل لب آیا بعد از تزریق ژل لب میتوان رژ لب زد

مشاهده کلینیک زیبایی