سوال کاربر

آیا کربوکسی تراپی برای خط اخم و خط لبخند خوبه؟ و تاثیر داره

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


خط اخم را می توان به روشهای گوناگونی از بین برد که یکی از محبوب ترین و نوین ترین روشها، کربوکسی تراپی است. کربوکسی تراپی از گاز کربن دی اکسید کمک گرفته و خونرسانی به پوست را افزایش می دهد. این تکنیک اگر روی نواحی خط اخم اجرا شود، موجب حذف چین و چروک اخم خواهد شد.

کربوکسی تراپی یک راهکار خیلی خوب برای رفع خط لبخند است. با کربوکسی تراپی می توان خط خنده را برای همیشه و بدون دردسر و درد و ناراحتی خاص از بین برد.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ سوگند


هممون می دونیم که کم وبیش همه با مشکل خط اخم یا خط لبخند مواجهند یا مواجه می شن

راه های از بین بردنشون زیاده یکی از اونها کربوکسی تراپیه بجز این تزریق ژل و کرم تزریق چربی وغیره

اما کربوکسی تراپی

همونطور که از اسمش پیداست با کربن سر وکار داره  یعنی دی اکسید کربن به پوست تزریق می کنن سلول های پوست با دی اکسید کربن مشکل دارن پس اکسیژن بیشتری به اون ناحیه می برن بنابراین جریان خون سریعتر شده و کلاژن سازی بیشتری انجام می شه و پوست جوانتر میشه وخطوط از بین می رن

تاریخ ثبت : 1401/11/29

پاسخ مبینا

سمیرا

یکی از بهترین و نوین ترین روش های جوانسازی پوست کربوکسی تراپی هست .در این روش با استفاده از گاز کربن دی اکسید و تزریق اش به پوست به جوانسازی و تحریک بافت کلاژن پوست کمک میکنن.که باعث صاف و شفاف شدن پوست میشه .برای کسایی که میخوان خط اخم و لبخند رو از بین ببرن روش خیلی خوبیه .

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


کربوکسی تراپی خط اخم کربوکسی تراپی خط لبخند کربوکسی تراپی برای خط اخم خوبه؟ کربوکسی تراپی برای خط لبخند خوبه؟ آیا کربوکسی تراپی برای خط اخم خوبه

مشاهده کلینیک زیبایی