سوال کاربر

چرا نباید بعد از عمل جراحی زیبایی بینی فین کرد و فین کردن بعد از عمل بینی چه ضرر هایی دارد

تاریخ ثبت : 1401/03/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چرا نباید بعد از عمل بینی فین کرد

فین کردن بعد از عمل بینی موجب میشود که بینی تحت فشار قرار بگیرد. یکی از نکات مراقبتی از بینی بعد از عمل این است که از وارد شدن هرگونه فشار به آن جلوگیری شود. با فین کردن ممکن است بخیه ها پاره شده و دردسرهایی همچون خونریزی اتفاق بیفتد. بنابراین فین کردن بعد از عمل بینی ممنوع است و برای تمیز کردن داخل بینی باید روشهای ایده آل تری را به کار برد.

چند وقت بعد از جراحی بینی میتوان فین کرد

فین کردن پس از جراحی بینی موجب پاره شدن بخیه، خونریزی و بسیاری از مشکلات دیگر خواهد شد. از همین رو، فین کردن تا سه هفته بعد از عمل جراحی بینی اکیدا ممنوع است. در این مدت، از سرم شست وشو برای تمیز کردن بینی استفاده می شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/16

پاسخ mitra


بعد از عمل بینی از اونجایی که استخوون بینی جا به جا شده و هنوز توی محل جدید خودش محکم نشده باید خیلی مراقب باشین که آسیبی به بینی وارد نشه. گاهی حتی کوچیک ترین کار می تونه باعث آسیب دیدن بینی بشه. یکی از کارهایی که بعد از عمل بینی نباید انجام بشه همین فین کردنه. فین کردن به شدت به بینی آسیب می زنه. واسه تمیز کردن داخل بینی تا یه مدت باید از قطره ی سدیم کلراید استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا نباید بعد از عمل بینی فین کرد چرا نباید بعد از جراحی بینی فین کرد فین کردن بعد از عمل بینی چه ضرر هایی دارد چند وقت بعد از جراحی بینی میتوان فین کرد

مشاهده کلینیک زیبایی