سوال کاربر

لیفت ابرو بهتر است یا بوتاکس بهتره از کدام روش استفاده کنیم و تاثیر بیشتری داره

تاریخ ثبت : 1401/03/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


لیفت ابرو و بوتاکس ابرو برای صاف کردن پوست اطراف ابرو به کار می روند. برای تشخص اینکه کدام تکنیک مناسب تر است، باید به وضعیت پوست و نیاز آن توجه شود. اگر پوست ابرو تنها دارای چروک و خطوط است، بوتاکس می تواند مفید باشد. اگر پوست ابرو دچار افتادگی شده است، بوتاکس مناسب تر است.

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ N.i


لیفت ابرو زمانی مناسب است که ابرو دچار افتادگی زیادی شده باشد. در این شرایط با لیفت دادن ابرو می توان ابرو را بالا برد و چهره را جوان کرد. بوتاکس ابرو نیز زمانی مناسب است که ابرو آنچنان افتادگی نداشته و تنها دارای چین و چروک ریز باشد. 

تاریخ ثبت : 1401/04/19

پاسخ مائده


لیفت و بوتاکس هر دوتا واسه جوونسازی و رفع افتادگی پوست استفاده میشن اما اگه دنبال بهترین گزینه هستین بهتره که حتما با یه متخصص زیبایی در این مورد مشورت کنین. به صورت کلی اگه میزان افتادگی پوست زیاد باشه بهتره که لیفت انجام بشه اما اگه میزان چین و چروک ها بیشتر باشه خب طبیعیه که بوتاکس گزینه ی بهتری هستش. بوتاکس در مقایسه با لیفت کم هزینه تره و دوره ی نقاهتش هم کوتاه تره. علاوه بر این ها ماندگاری کمتری داره و شما باید در بازه های زمانی مختلف نسبت به تمدیدش اقدام کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/05/22

پاسخ مبینا

سمیرا

بوتاکس بیشتر برای چین و چروک ها کاربرد داره و لیفت با نخ برای کشیدن پوست . ببینید بیشتر میخواید واسه چه کاری استفاده کنید ازش

تاریخ ثبت : 1402/01/07
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیفت ابرو بهتر است یا بوتاکس لیفت ابرو بهتره یا بوتاکس بوتاکس بهتر است یا لیفت ابرو بوتاکس بهتره یا لیفت ابرو

مشاهده کلینیک زیبایی